8 נזקים שאת גורמת לעור הפנים שלך, כשאת לא עושה את הפעולה הקטנה והקריטית הזו מדי ערב!

7 ישנה לכן את החיים!כולנו חולמות שעור הפנים שלנו יהיה חלק כמו תחת של תינוק, אבל לפעמים אנחנו קצת מתעצלות בדרך – לא מורחות קרם לחות, משאירות את האיפור למשך הלילה ונותנות לשמש לעשות בנו מה שבא לה!

כשנעצור רגע מהמירוץ של החיים, נבין שכוח הכבידה, הלחצים והזמן עשו את שלהם ועור הפנים שלנו הוא כבר לא מה שהיה. אז חבל.

הנה 8 סיבות שיגמרו לכן לנקות טוב טוב את הפנים שלכן בכל ערב לפני שאתן נכנסות לישון. כך תוכלו לשמור על עור צעיר, בריא ורענן! אל תגידו שלא אמרנו…

1. למנוע אקנה (נו ברור, כולנו רוצות)

אם את חושבת שזה קורה רק אצל בני נוער, את טועה! אקנה יכול להופיע גם אצלך אם לא תשטפי כל יום את הפנים, מכיוון שהנקבוביות הסתומות הן אלה שמובילות לפצעונים ודלקת.

אם את סובלת מאקנה, כדאי שתשתמשי באיפור מיוחד לא שמנוני וקל להסרה במים.

2. לעכב את תהליך ההזדקנות

העור שלך מחדש עצמו כל לילה, וכן – זה הוכח מדעית! אם העור לא נקי, הוא יזדקן מהר יותר – מה שאומר שהקמטים יגיעו הרבה יותר מוקדם ממה שחשבת…

הכניסי את הליך שטיפת הפנים לשגרת הלילה שלך כדי לשמור על הפנים שלך צעירות ויפות לאורך זמן. תאמיני לי, זה שווה את זה!

3. הזנת עור הפנים

תאי העור שלך מתחדשים הרבה יותר מהר במהלך הלילה, כדי לעזור לעור שלך בפעולה הזו: הסירי איפור ולאחר מכן מירחי קרם לחות עם נוגדי חימצון. אין דבר טוב יותר לעור שלך מאשר ללכת לישון עם פנים נקיות ורעננות.

כמו כן, זכרי שעל אף שהקרמים האיכותיים יותר גם יקרים יותר – חשוב לתת לעור שלך את הטוב ביותר. איפור ומוצרי טיפוח באיכות ירודה עלול להזיק לעור ולגרום לבעיות.

4. המלחמה באלרגיות!

את עלולה לסבול מתגובות אלרגיות בעור הפנים, גם אם זה לא נראה לעין. כדי למנוע אקזמות או בעיות בריאותיות אחרות, הקפידי להסיר את האיפור לפני שאת הולכת לישון.

הסימפטומים לא יופיעו מיד, אך אם תמשיכי לישון עם איפור, תבחיני ממש בקרוב באדמומיות וצריבה בעור.

5. הימנעות מפיגמנטציה בעור

האם אי פעם הבחנת בכתמים כהים על הפנים? חלק מהנשים לא יכולות להסתיר את זה גם בשימוש באיפור הטוב ביותר. הופעת הכתמים לא תמיד קשורה לחשיפה מתמשכת לשמש או לתהליך ההזדקנות.

הכתמים האלה עשויים להיות תוצאה של תגובות אלרגיות כרוניות שנגרמו בגלל שלא ניקית טוב ובעקביות את הפנים שלך. לדוגמה, לישון עם איפור עלול לגרום לפיגמנטציה חריפה בעור.

6. שמירה על לחות בשפתיים

אם את חושבת שעד שהגיע הזמן ללכת לישון, כל השפתון שלך כבר הספיק להיעלם – את טועה! גם אם את לא רואה אותו, השפתון ממשיך לייבש את העור העדין שלך ולהוביל לשפתיים יבשות ופצועות.

7. מניעת נפיחות מתחת לעיניים (נמאס מהשקיות האלה!)

אם את משאירה את האיפור על העור למשך זמן ולעתים קרובות, העור מתחת לעיניים שלך יהפוך בקרוב כהה יותר. במילים אחרות, תזכי בשקיות מתחת לעיניים!

קל לדעת אם לא שטפת את האיפור לפני שהלכת לישון: העיניים שלך והעור מסביב להם לא ייראו בריאים ורעננים. עדיף שתשטפי…

8. שמירה על הריסים שלך (הם לא יצמחו לנצח… אז כדאי שיישארו כמה שיותר)

לעולם אל תשאירי את המסקרה שלך כשאת הולכת לישון. המסקרה מתייבשת במהלך הלילה ועלולה לגרום לריסים שלך לנשור. גם העפעפיים ייעשו מגורים ונפוחים.

בנוסף, עדיף להשתמש במסקרה שלא עמידה בפני מים כדי שיהיה קל לשטוף אותה. תמיד הסירי את המסקרה עם כרית כותנה באמצעות ניגוב כלפי מטה. לעולם אל תשתמשי בתנועות סיבוביות כי הן עלולות לגרום לריסים שלך להישבר ולנשור.

קרדיט ומקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים