ילדה חולת סרטן בת 4 התאהבה באח שטיפל בה ו”התחתנה” איתו בטקס שיגרום לכם להזיל דמעה!

כשאבי בת ה-4 לקתה בלוקמיה, אמה החליטה שהיא תעשה ככל שביכולתה כדי להקל על בתה הקטנה את התהליך. כשנודע לה שבתה התאהבה באחד האחים שמטפל בה, ושהחלום הכי גדול שלה הוא להתחתן איתו, היא החליטה לגייס את בית החולים כולו כדי לנסות ולהגשים לבתה את החלום...נכתב ע”י דנה הגואל

אני חושבת שהפחד הכי גדול של כל הורה הוא לאבד ילד…

אין דבר יותר מעציב ושובר את הלב מלראות את הילד הקטן שלך, חולה וסובל ולדעת שאין לך הרבה מה לעשות בנידון, חוץ מלהיות שם איתו ולנסות לתת לו רגעים קטנים של אושר בתהליך העצוב והקשה הזה.

כשאבי בת ה-4 לקתה בלוקמיה, אמה החליטה שהיא תעשה ככל שביכולתה כדי להקל על בתה הקטנה את התהליך.

כשנודע לה שבתה “התאהבה” באחד האחים שמטפל בה, ושהחלום הכי גדול שלה הוא להתחתן איתו, היא החליטה לגייס את בית החולים כולו כדי לנסות ולהגשים לבתה את החלום…

זוהי אבי בת ה- 4, אבי חולה בלוקמיה אגרסיבית במיוחד שנקראת “pre-B cell acute lymphoblastic leukemia”

1

אבי מאושפזת ב- “Melodies Center” שבניו יורק. במסגרת האשפוז היא עוברת סדרת טיפולים לא פשוטים, אך עדיין מצליחה לשמור על גישה חיובית ואופטימיות.

7

במהלך הטיפולים אבי פיתחה חיבה עמוקה במיוחד למאט היקלינג, אחד האחים שמטפל בה וסיפרה לאמה שהחלום הכי גדול שלה הוא להתחתן איתו :)

5

אמא של אבי החליטה שהיא תעשה הכל כדי להגשים לבתה את החלום. היא התקשרה למאט, סיפרה לו על הכוונות של בתה כלפיו והוא נרתם למשימה באופן מיידי.

4

בעזרתם של מספר אנשי צוות נוספים הצליחו אמא של אבי ומאט לארגן חתונה לתפארת כבר ביום למחרת

6

אבי התקשטה בשמלה לבנה ובזר פרחים ומאט הגיע לבוש בטריקו עם ציור של טוקסידו

3

הטקס היה מרגש במיוחד

וכלל גם החלפת טבעות סוכריה

301

ועוגת חתונה מפוארת

300

ואיך אפשר בלי רכב מקושט?

8

בסיום החתונה מאט כתב בעמוד הפייסבוק שלו: ” אני מקווה שהיום הזה יחרט לנצח כרגע מאושר ומשמח עבור אבי ומשפחתה וילווה אותם גם בזמנים קשים… אני יודע שעבורי הוא תמיד יהיה כזה”

2

הפוסט של מאט, כמו גם הסרטון ריגשו מליוני גולשים שפרגנו בלייקים ושיתופים, וגרמו לנו להאמין שהיום יום שלנו יכול להראות לגמרי אחרת עם קצת יותר מאט-ים בעולם!

קרדיט תמונות: Facebook: Amazingabby

מקור: buzzfeed.com