11 פריטי לבוש שנראים מדהים על המסלול, אבל תמיד ייראו רע בחיים האמיתיים!

יש בגדים שעדיף להשאיר על המסלולאופנה תמיד מתחדשת ומספקת לנו הפתעות בכל שנה. מעצבים מציגים רעיונות חדשים המשלבים חומרים וצורות בלתי תואמים, לכאורה.

כתוצאה מכך, פריטי הלבוש שמגיעים לחנויות קמעונאיות נראים מעט מוזרים ואינם מתאימים לחלוטין לחיי היומיום.

מתיקים קטנטנים ועד אובר סייז מוגזם – אלו פריטי הלבוש שעדיף לשמור אותם למסלול הדוגמנות.

1. מיקרו תיקים

תיקים מיניאטוריים חמודים בדיוק כמו שהם לא פרקטיים. נוסף על כך, זה עולה כמו תיק נורמלי, אז זה בטח לא משתלם.

2. חוטיני מציץ החוצה

האופנה של חוטיני המציץ מהמכנסיים קיבל חיים שניים והופיעו שוב על מסלולי התצוגה. בנוסף, כעת זה אופנתי ללבוש בגד גוף כזה. תחתונים שמציצים מבגדים זה לא רק לא פרקטי, אלא גם לא הכי נעים לעין.

3. נעלי שפיצים

כל אישה תאשר שהליכה בנעליים כאלו זה עינוי אמיתי.

4.  רפידות כתפיים גדולות

רפידות כתפיים גדולות מאוד אהובות על מעצבים מודרנים. צריך להיות זהירים מאוד כשבוחרים בגדים כאלו כדי להימנע מלהראות כמו ארון.

5. פונצ’ו

פונצ’ו מופיע על המסלולים מדי פעם. אין ספק שזה נראה מרשים מאוד. אבל סטייליסטים עדיין לא יכולים לומר בבירור כיצד ללבוש את הפלא האופנתי הזה. בשל הצורה הספציפית של הפונצ’ו, ממש קשה לשלב אותו עם פריטי לבוש אחרים. מה גם שזה נותן לגוף נפח נוסף, שלא נראה טוב אצל נשים רבות.

6. מגפי עור גבוהים

מגפי עור גבוהים עד הירך נראים טוב רק בתצוגות אופנה. בחיים האמיתיים, מגפיים אלה יכולים להוסיף וולגריות מיותרת. נשים קטנות צריכות להתרחק מנעליים מהסוג הזה – הם יכולים לעוות את פרופורציות הגוף.

7. בגדים גדולים מדי

בזכות הנוחות והשימושיות שלהם, בגדי אובר סייז שבו את ליבם של נשים רבות. אבל הם יכולים לגרום לנשים רבות להיראות חסרות צורה. כדי להימנע מכך, אל תשכחו להדגיש את המותניים או להשאיר חלקים מגופכם (כתפיים, רגליים) חשופים כך שהצללית שלכם לא תלך לאיבוד בשכבות של בד.

8. לוק ספורטיבי בשילוב שיק

ממש כמו טרנד הסניקרס, בגדי ספורט הפכו פופולריים על המסלול וניתן ללבוש אותם עם עקבים ותיקים אלגנטיים, על פי חלק מהמעצבים. אבל גם אם זה נראה מדהים על המסלול, בחיים האמיתיים השילוב הזה של ספורט ושיק מוטל בספק.

9.  נעלי פרווה

כפכפי פרווה טובים לבית ולמסלול, אך לא יותר. הנעליים האלה מתלכלכות ממש מהר, ואחרי שטיפה הפרווה כבר לא נראית טוב.

10. מכנסי פאלאצו

מכנסי פלאצו מאוד אופנתיים ובהחלט נראים מרשימים, אך הם אינם מתאימים לחיי העיר. לרוב הם מכסים את הנעליים ומנקים את הרחוב על הדרך.

11. גרביים עם נעליים פתוחות

לנעול נעליים פתוחות עם גרביים הפך לקטע חזק, אבל אם אין לכם כוח למבטים מוזרים מזרים ברחוב, אז עדיף לוותר.

 מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים