17 תמונות מלאות ברגש שיגרמו לכם לבכות, לחייך ולהצטמרר! מס’ 7 יחסיר לכם פעימה…

נשמו עמוק והכינו את הממחטותהרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו גוללים שעות על גבי שעות בפייסבוק או באינסטגרם, אבל זה די נדיר שמגיעה איזו תמונה שבאמת מצליחה לגרום לנו להחסיר פעימה.

אם זו תמונה של כלה שבאה לראות את סבתא שלה בפעם האחרונה, או חתול זקן שאחרי חיים קשים סוף-סוף מצא בית חם… 17 התמונות בכתבה הזו יגרמו לכם לעצור ובאמת לחשוב.

בקיצור, הכינו את הממחטות, כי כמות הרגש שנמצאת כאן למטה פשוט בלתי נתפסת…

1. הרופאים אסרו על אישה בת 102 לטוס לחתונה של הנכדה שלה, אז נכדתה הפתיעה אותה: היא באה לראות אותה כשהיא לובשת את שמלת הכלה. זו הייתה הפעם האחרונה שהן התראו

2. “האיש המבוגר הזה נכנס לאכל לבדו במסעדה והוא סיפר כל מיני סיפורים לעובד שם, אז הוא בא לשבת איתו כשיצא להפסקה”

3. “כשהייתי בת 8 מצאתי תלתן עם 4 עלים, אז נתתי אותו לאבא שלי בשביל שיהיה לו מזל. אחרי שאבא שלי מת, גיליתי שהוא שמר את התלתן בארנק שלו במשך 20 שנים”

4. “אישתי ואני היינו במסעדה ולא הצלחנו לגרום לתינוק שלנו להפסיק לבכות, אז התחלנו להתקפל במטרה לחזור הביתה. אבל אז זוג שישב על ידינו הציע לעזור לנו עם התינוק כדי שנוכל ליהנות מערב זוגי. התינוק שלנו ישן בזרועותיו של איש זר במשך כל הערב”

5. “היום גיליתי דרך הפייסבוק ששומר הלילה בעבודה שלי סורג מגפיים וכפפות לתינוקות פגים. הוא שולח אותם לבתי חולים בכל העולם”

6. לאישה הזאת יש סרטן בשלב מתקדם, אז היא החליטה לוותר על הטיפולים ולהתחתן עם הגבר שהיא אוהבת כדי ליהנות מהזמן שנותר לה

View this post on Instagram

‘Are we still getting married?,’ she looked at me in tears. She wanted to protect me.’: Man loses wife to stage 4 cancer months after wedding, ‘I have a huge hole in my heart’ — “We had already chosen our wedding date. We had booked our venue, sent out save-the-dates. The doctors encouraged us to move it up, fearing the worst. But we decided no matter what, we weren't changing it. 3 weeks before, she lost her hair again. ‘I fell in love with you when you were bald,’ I told her. She was absolutely stunning walking down the aisle. I felt like the luckiest person in the world. Right before her 30th birthday, we decided to give up all treatment and enjoy the time we had left.” Powerful full story in our bio link, and on LoveWhatMatters.com ❤️⁠ .⁠ .⁠ .⁠ #LoveWhatMatters #Beautiful #Family #Love #InstaLove #LoveWins #Bride #Groom #Weddings #RealWeddings #Stage4Cancer #TilDeathDoUsPart #CancerDiagnosis #ILovYou #IMissYou #BaldIsBeautiful #Widow #GriefJourney #Widowhood #BelieveInLove #CherishEveryMoment #Kindness #Hope #Joy #Compassion #BeKind #SmallActs #AlwaysLove #LoveAlways #ChooseLove ❤️ ⁠Credit: @tiffanyellisphoto

A post shared by LoveWhatMatters.com (@lovewhatmatters) on

7. “סבא שלי לפני (צד שמאל) ואחרי (צד ימין) מלחמת העולם השנייה. יש הבדל של 7 שנים בין התמונות. הוא שרד מחנה ריכוז ואני חושב שהעיניים שלו מספרות יותר מכל מה שספר היסטוריה יכול לספר”

8. משפחה עברה תאונת דרכים, ובזמן שהאמא עברה בדיקות בשטח, הילדה שלה ממש פחדה והתחילה לבכות. השוטרים ראו שהילדה מחזיקה לק לציפורניים, אז הם ביקשו ממנה לשים להם לק בשביל להרגיע אותה. זה עבד כמו קסם

חתול זקן שסוף סוף מצא בית ובחור שניצל מבניין שהתמוטט מחכים לכם בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים