11 סיפורים מרגשים על הורים מדהימים שיכולים לתת לכולנו שיעור בהורות!

מס' 5 פשוט מרגש ברמות...הורים לא חייבים כוחות על מיוחדים בשביל להיות גיבורי-על בעיניי הילדים שלהם. וכשחושבים על זה, הרבה אנשים מפתחים יכולות מיוחדות שהם לא חשבו שיש להם, ברגע שהם נהיים הורים. ככה זה; כשיש ילדים, לומדים לעשות דברים אך ורק בשבילם. אנחנו מאמינים שקוראים לזה אהבה ללא תנאים.

11 ההורים הבאים הצליחו להוכיח את זה, ובגדול.  נכון, אנחנו, בקוויקים, רגשנים מטבענו, אבל אנחנו מבטיחים לכם שגם אתם תתרגשו אחרי שתשמעו את הסיפורים הבאים. מוכנים? קדימה, גללו!

1. אלוף הצמות

פיליפה מורגה שולט במשהו שלא כל אבא יכול לעשות: הוא עושה צמות מדהימות. בהתחלה, פיליפה עשה תסרוקות רק לבתו, אבל אחר כך הוא פתח בית ספר בו כל אחד יכול ללמוד כיצד ליצור תסרוקות לנסיכה הקטנה שלו.

2. האמא היוגיסטית

מדריכת היוגה לורה קספרזק הוכיחה כי הדרך הטובה ביותר לחינוך היא דוגמא אישית. היא לא צריכה להכריח את בנה ובתה להתעמל: הם פשוט חוזרים על מה שאמא שלהם עושה!

3. האבא הזה קנה בגדים לבובה של בתו

הבחור הקשוח למראה הזה לא יכול היה לומר לא לבתו כשביקשה ממנו להלביש את הבובה האהובה עליה. אז בזמן שהיא הייתה בבית הספר, אבא הלך לחנות לאוברולים וגרביים לתינוקות. מסביב היו הרבה מבטים מופתעים, אבל זה לא ממש הזיז לו. אחרי הכל, זה לא חשוב מה אחרים חושבים. מה שחשוב, זה כמה בתו תהיה מאושרת ברגע שהיא תראה את הבגדים החדשים.

4. הורים הכינו העתק של חנות בלוקבאסטר בשביל בנם האוטיסט

הילד בן ה-20 הזה היה עצוב אחרי שחנות סרטי הוידאו האהובה עליו נסגרה, וההורים שלו מצאו דרך מקורית לעודד אותו: הם הכינו העתק מיני של החנות עם הסרטים המצויירים האהובים עליו.

5. האבא שקעקע את ראשו כדי לתמוך בבתו

לבת שלו יש מכשיר שמיעה, וכדי שלא תרגיש לבד, או חריגה – הוא קעקע מכשיר שמיעה על ראשו!

6. אמא הפכה את בתה לכוכבת קוספליי (תחפושות) כדי לעזור לה להתגבר על הביישנות שלה

הצלמת קמילה קרטס ובתה מתחפשות ביחד  לנסיכות דיסני ודמויות מפורסמות אחרות, במטרה להעלות לילדה הביישנית את הבטחון.

איזה סלב אפה בעצמו עוגה מיוחדת לבת שלו? גלו בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים