מה החיה הראשונה שאתם רואים ומה זה אומר על האישיות שלכם?

וואוו! זה באמת עובד!נסו לחשוב רגע על הדייט הראשון שלכם… כמה סימנים ניסיתם לאסוף כדי להבין מי זה הבן אדם שיושב מולכם.

אז נכון, יש את הדרך הקלאסית של לשבת ולדבר, אבל יש גם לא מעט קיצורי דרך, כמו לברר מה המזל שלו, תאריך לידה, ריח הזיעה (לא תאמינו אבל מסתבר שלפי מחקרים ריח הזיעה יכול להעיד על אושר), צבע העיניים או אורך כף היד.

ואם זה לא מספיק – אז קבלו דרך חדשה ופשוטה לגלות קצת יותר על האישיות שלכם ושל האנשים סביבכם…

רוצים לדעת איך? תסתכלו על התמונה שמתחת, והמשיכו לגלול כדי לגלות מה זה אומר עליכם!

תסתכלו על התמונה ובלי לחשוב יותר מדי ענו – מהי החיה הראשונה שאתם רואים?

מסתבר שהחיה הראשונה שראיתם יכולה להגיד לא מעט על האישיות שלכם…

1. פרפר

פרפר יכול להצביע על אדם רגיש עם נפש פגיעה.

אתם אנשים זורמים, שיכולים לצאת מאיזור הנוחות שלהם ללא בעיה. אתם פתוחים ללמוד ולחוות דברים חדשים, וחיים את ההווה מבלי לחשוב יותר מדי על העתיד. אתם אוהבים להיות באור הזרקורים, במרכז העניינים, ותמיד מעודכנים בטרנדים העכשוויים.

אתם אנשים רומנטיים שחולמים לעיתים קרובות ומניחים למחשבה שלהם לנדוד. אתם מנסים להתעלם מהבעיות, מסתכלים על חצי הכוס המלאה בחיים, ומנסים למצוא את הצדדים החיוביים בכל סיטואציה.

2. נשר

מי שראה את הנשר ראשון הוא כנראה אדם גאה ומעט יהיר.

אתם בטוחים בעצמכם וביכולות שלכם ומוכנים להגן על דעתכם בכל מצב. אתם לא מפחדים מקשיים וממכשולים ומסוגלים להתגבר על הכל. חופש פעולה וביטוי עצמי חשובים לכם.

אתם לא אוהבים אם מישהו נכנס למרחב הפרטי שלכם ומנסה להכתיב לכם את הכללים שלו.

אתם שמים לב לפרטים ומסוגלים להבחין בפרטים קטנים שאולי נראים טריוויאלים במבט ראשון, אבל למעשה מעידים הרבה על האנשים שאתם פוגשים והסיטואציות אליהם אתם נקלעים. אתם אנשים מכווני מטרה, שלא ניתן לעצור אותם כשמדובר בהשגת המטרות שלהם.

3. כלב

אם הבחנתם בכלב מיד, אתם כנראה אנשים ידידותיים שלא אוהבים להיות לבד. אתם כנים, קל לתקשר איתכם, אתם מעריכים את יקיריכם ומוכנים לתמוך בהם בכל מצב.

אתם סומכים בקלות על אחרים ויכולים להבין אותם, את הרגשות שלהם, ואת מצב רוחם. האנשים מסביבכם יודעים שהם יכולים לסמוך עליכם, ושתמיד תבואו להצלה.

 

ראיתם ארנב, נחש או חתול? עברו לעמוד הבא כדי לגלות מה זה אומר עליכם…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים