אמא מאד יצירתית (וקצת משוגעת) הכינה לילדים שלה תחפושת לכל יום במשך חודש שלם, ואת הפוסט המטורף שלה כל הורה חייב לראות לפני פורים!

אנחנו בקושי מספיקים לעשות תחפושת אחת בחודש... איך היא עושה את זה?כולנו אומרים “הלוואי שפורים היה כל השנה”, אבל בתכלס, למי יש כח להתחפש כל יום? שלא לדבר על להכין תחפושת מאפס… אם תשאלו את האמא הזאת, היא תגיד שזו לא בעיה בכלל.

תכירו את מייגן ביבל, אמא בת 38 מניו-המפשייר, ארה”ב. מייגן היא פריקית של קולנוע וטלוויזיה וגם של פורים. אז מפה לשם, היא החליטה לחפש את הילדים שלה כל יום במשך חודש. כן, מה שקראתם.

אין לנו מושג איך היא עמדה במשימה, אבל הנה כמה מהתחפושות המטורפות שהיא עשתה לשני הילדים שלה!

זאת מייגן ביבל והמשפחה שלה: בעלה, מלאכי, והילדים – רואן בת ה-3 וגם וויאט הקטנטן שרק מלאה לו חצי שנה

בסוף ינואר, מייגן (שחולה על קולנוע), החליטה שזה יהיה כיף להקדים את פורים ולצלם תמונה של הילדים שלה מחופשים לפניוויז הליצן המפחיד וג’ורג’י מהסרט ‘איט’

אחרי שהתחפושות יצאו מוצלחות, למייגן היה רעיון נוסף: לעשות תמונה של תחפושת שונה בכל יום במשך כל החודש. 30 תחפושות לשני ילדים! בעלה חשב שהיא משוגעת… ספויילר קטן: היא הצליחה! הנה התחפושת האחרונה בהשראת הסרט ‘אקס מן’:

מייגן אומרת שחלק מהתחפושת, כמו זאת בהשראת הסרט ‘שעשועים מסוכנים’, היו קלות ולקחו מעט זמן

אבל היו תחפושות שלקח לה שעות לעשות…

“הרבה אנשים שאלו אותי איך אני מוצאת זמן לזה”, מספרת מייגן. “ואני עניתי שזה מאד פשוט אם מחלקים את הזמן מחדש בין זה לבין קניות ועבודות הבית”

“גם אני וגם בעלי מאד אוהבים את פורים ואני ממש אוהבת מלאכת יד, אז הפרויקט הזה היה מושלם בשבילי”

בעלה של מייגן הוא עובד טכני בתעשיית הקולנוע, אז הוא עזר לה בחלק מהצילומים

את התחפושת האחרונה באמת אין לנו מושג איך היא הספיקה לעשות ביום אחד… עברו לעמוד הבא ותראו בעצמכם!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים