הגבר הזה רשם 17 עצות מועילות ומאד מרגשות לחיי נישואים מאושרים, שהוא מצטער שהוא לא ידע עליהן לפני שאשתו התגרשה ממנו…

לא משנה כמה זמן אתם נשואים, העצות האלו טובות לכולם9. תן לה להיות מי שהיא

אל תנסה לתקן אותה כשהיא מרגישה מתוסכלת, עצבנית או עצובה – כל מה שאתה צריך לעשות זה רק להראות לה שאתה תומך בה ולהגיד לה שהכל בסדר. תוודא שאתה שומע אותה ושהיא יודעת את זה, ותזכיר לה שאתה האדם שהיא תמיד יכולה לסמוך עליו.

רגשות של נשים זה כמו גלים – יום אחד הם גבוהים, למחרת הם נמוכים – אז תישאר חזק ואל תשפוט אותה. זה יעזור לכם לבנות אמון וקשר חזק שיעזור לה להיפתח אליך. אף פעם אל תתחמק משיחה, בעיקר כשהיא כועסת. תהיה שם בשבילה, תהיה חזק, ואל תעזוב אותה כל עוד היא צריכה אותך.

10. תהיה נוכח

אתה לא צריך לתת לה רק את הזמן שלך, אלא גם את תשומת הלב והנשמה שלך. תנקה את הראש מכל מחשבות אחרות כשאתה איתה. תתייחס אליה כמו מלכה, כי היא המלכה של הלב שלך.

11. תעריץ את הנשמה שלה ותמלא אותה כל יום

תלמד את כל הדרכים שגורמות לה להרגיש אהובה, חשובה ושזקוקים לה. תדבר בשפת האהבה שלה. תבקש מאשתך להכין רשימה של 10 דברים שיכולים לגרום לה להרגיש נערצת ותיישם את הרשימה הזאת כדי לגרום לה להרגיש כמו מלכה.

12. אל תהיה מניאק

זה בסדר להיות אידיוט, כי כולנו עושים טעויות. גם היא. אבל תנסה להקטין את כמות הטעויות שלך ותלמד מהטעויות שכבר ביצעת בעבר. אתה לא אמור להיות מושלם, אבל תנסה לא להיות טיפש לגמרי.

13. תהיה מוכן להראות לה את הכח והגבריות שלך

תהיה מוכן לטרוף אותה, לסחוב אותה, לאהוב אותה מבחינה מינית, ולמלא אותה עם הגבריות שלך. תמיס אותה ותדאג שהיא תוכל תמיד לסמוך עליך.

14. תהיה פגיע

אתה לא צריך להיות חזק כל הזמן. תשתף איתה את הרגשות, החששות והפחדים שלך, וספר לה גם על הטעויות שעשית.

15. היא צריכה מרווח, אז תן לה

נשים טובות בלתת, אבל לפעמים צריכות זמן לטפל בעצמן, למצוא רגשות טובים ולהזין את הנשמה שלהן. אז תן לה הזדמנות לעשות את זה כשהיא מתעייפת מלטפל בך, בילדים או בעצמה. תסמוך עליי, היא תחזור אליך עם יותר אנרגיות, חדשה ורעננה ומוכנה לשיר שירים חדשים.

16. תהיה פתוח ושקוף איתה

תוכל לבנות אמון ביניכם רק אם תהיה מוכן לשתף איתה הכל, כולל הדברים שאתה לא רוצה לדבר עליהם. זה משהו שדורש אומץ כי אתה נוטה להראות לה רק את הצדדים הטובים והחכמים שלך ואתה לא יודע אם היא תאהב את הצדדים הפחות טובים. אבל אם אתה רוצה להרגיש את כל המימדים של האהבה שלה, תוריד את המסכות ותראה לה מי אתה באמת.

17. תמשיכו לגדול ביחד

רק המים שזורמים הם קרים ורעננים, שאר האגם מסריח ויכול להעביר מחלות. אותו הדבר לגבי בני אדם – השרירים מתנוונים אם לא מפעילים אותם, המח נהיה פחות חד אם מפסיקים ללמוד, והזוגיות שלכם תהיה פחות חזקה אם לא תעבדו עליה. תמצאו משהו ששניכם אוהבים, תקבעו יעדים להגשמת חלומות משותפים, ותעבדו כדי להגיע אליהם.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים