הבעל הזה הכין טבלת אקסל בה תיעד את על הפעמים שאשתו סירבה לקיים איתו יחסים, ושלח לה את זה בזמן הכי גרוע שיש!

אם חשבתם שבן הזוג שלכן לא תומך בכן, חכו שתראו את זה...נישואים הם לא תמיד משימה פשוטה… לפעמים צריך לעבוד עליהם די קשה. במיוחד כשנגמרת תקופת ירח הדבש, החיים האמיתיים מתחילים, הלחץ בעבודה, ובהמשך גם הילדים. כדי לשמור על מערכת יחסים בריאה, צריך כל הזמן למצוא דרכים חדשות להצית את האהבה ולשים לב אם משהו “התקלקל”.

אבל איך יודעים שמשהו לא עובד? האם חוסר ברומנטיקה וקיום יחסים הוא דגל אדום, או שטבלת אקסל עוקצנית מהבעל היא סימן מספיק ברור?

המשיכו לגלול כדי לראות את טבלת האקסל שהבעל הזה הכין לאשתו, בה תיעד את כל הפעמים שהיא סירבה לקיים איתו יחסים!

האשה הזו חלקה ברשתות החברתיות את המכתב המטורף שקיבלה מבעלה לפני שעזבה לנסיעת עסקים

בעלי ואני יחד כבר 5 שנים, ונשואים שנתיים. בדיוק קנינו בית לפני 5 חודשים. אין לנו ילדים עדיין. החיים שלנו גם ככה ממש עמוסים. בילינו את כל האביב בשיפוץ הבית החדש שלנו. בעבודה, אני עובדת כמעט כפול מבדרך כלל בגלל שכמה עובדים פרשו. עליתי קצת במשקל במהלך החורף ומאז אני קורעת את התחת בחדר הכושר כדי להיפטר מזה.

אתמול בבוקר, כשהייתי במונית בדרך לנמל התעופה, בעלי שלח לי הודעה לאימייל של העבודה שמקושר לפלאפון שלי. הוא מעולם לא עשה את זה, אנחנו תמיד מתקשרים בצורה ישירה או דרך הודעות.

פתחתי את זה, וגיליתי הודעה עוקצנית, בה הוא אמר לי שהוא לא יתגעגע אליי ב-10 ימים שאעדר. הוא צירף לזה טבלת אקסל של כל הפעמים שהוא ניסה להוביל לקיום יחסים בינינו מאז ה-1 ביוני, בצירוף עמודה שמתארת את ה”תירוצים” שלי, עם ציטוטים מדוייקים של למה אני לא מרגישה שזה הזמן לקיים יחסים. לפי המסמך שלו, קיימנו יחסים רק 3 פעמים ב-7 השבועות האחרונים, מתוך 27 “נסיונות” מצידו.

זה צד שלו שמעולם לא ראיתי קודם – ממורמר, לא בוגר, מלא בשנאה.
פנים אל פנים, הוא שיחק אותה נורמלי כל הזמן, אולי קצת מרוחק בשבוע האחרון.
חיי המיטה שלנו האטו קצב בחודשים האחרונים, אבל זה לא הגיוני? אנחנו מבוגרים ומנהלים חיים עסוקים ולחוצים. אני מבשלת בשבילו, עושה לו את הכביסה, ושומרת על הבית שלנו נקי ומסודר. זה לא כאילו חיי המיטה שלנו יהיו ככה לעד, זו האטה זמנית בגלל נסיבות מתישות.

מיד ניסיתי להתקשר אליו 3-4 פעמים לפני שעליתי לטיסה – אין תשובה. כשנחתתי ביעד, ניסיתי להתקשר עוד פעמיים – אין תשובה. סימסתי לו וכתבתי שאנחנו צריכים לדבר, והוא צריך להתקשר אליי כמה שיותר מהר. אין תשובה. הוא מעולם לא התעלם ממני לפני כן. חיכיתי במלון כל הערב וחיכיתי לשיחה ממנו, ואז נרדמתי בבכי.

עכשיו בוקר והוא עדיין לא יצר קשר. אני אמורה לצאת ולפגוש לקוחות במהלך 9 הימים הקרובים ולייצג את החברה שלי, ואני שבורה מבחינה רגשית.

למה הוא גורם לי להרגיש ככה? מה לעזאזל אני אמורה לעשות?!

והנה קובץ האקסל שמתאר את כל הפעמים שהוא ניסה ליזום יחסים ואני סירבתי

הפוסט כמובן עורר סערה ברשת, כשחלק תמכו באישה

וחלק תמכו בבעל

אז באיזה צד אתם – של הבעל או האישה?

קרדיט תמונת שער: pixabay   |   מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים