הבחור הזה הפך 13 נסיכות דיסני לנשות קריירה מצליחות והתוצאה – הרבה יותר טובה מהמקור!

העתיד של היפיפיה הנרדמת ללא ספק יפתיע אתכם!מי נסיכת דיסני האהובה עליכם או על הילדים שלכם? תכל’ס, כולנו גדלנו על דיסני, וכך גם גדלים הילדים שלנו…

אבל בעוד שאנחנו רגילים לראות את נסיכות דיסני כנשים עם חלומות על אהבה ואביר על הסוס הלבן, יש כאלה שרואים את זה קצת אחרת.

האמן מאט בארט הפיח בנסיכות דיסני חיים והגשים להן את החלומות (אך לא את אלה שמתמקדים בגבר) – אריאל כוכבת פופ, סינדרלה פעילה למען זכויות בעלי החיים, ואנה ואלזה מדעניות שחוקרות את שינויי האקלים. המשיכו לגלול כדי לגלות מה עלה בגורלה של הנסיכה האהובה עליכם!

1. אנה ואלזה: מדעניות שינויי אקלים

אלזה, אנה ואזרחי ארנדל יודעים כמה דברים על השפעות שינויי האקלים… בזמן שחברם אולף אוהב את הקיץ, את השמש ואת כל הדברים החמים, אנה ואלזה יודעות מה יכולה לגרום הטמפרטורה הגלובלית שלא מפסיקה לעלות. הן הקדישו את הקריירות שלהן ללימוד שינויי האקלים והן מציגות מידע טוב, אמין וחשוב!

Credit: Matt Burt

2. מואנה: קצינת חיל הים

הים תמיד קרץ למואנה, וזה לימד אותה שהיא מנהיגה טבעית, היכולה להנהיג את אנשיה ולהחזיר אותם למסורות ההפלגה העתיקות שלהם.

בעזרת התכונות האלה, מואנה מצטיינת בחיל הים, מתקדמת לדרגת סגן וזוכה בהצטיינות והערכה רבה במהלך שירותה, וכמובן גם בשתי מדליות על הישגיה. עם התחלה כזו מוצלחת, אין לדעת כמה רחוק היא תגיע!

Credit: Matt Burt

3. מרידה: זוכה אולימפית בשתי מדליות חץ וקשת, ורכיבה על סוס)

מרידה התחרתה על עצמה בנישואין, אז למה שלא תתחרה על מדליית זהב באולימפיאדה? היא מיומנת בחץ וקשת, ומייצגת את המדינה שלה באירועים מרובים. היא כבר זכתה בזהב רב, אבל שואפת להוסיף עוד כמה בשנת 2020 במהלך המשחקים האולימפיים בטוקיו.

Credit: Matt Burt

4. יסמין: שגרירת האו”ם

יסמין נאבקה תמיד על מה שנכון ועל שינוי במקומות בהם הוא נדרש – היא ממש לא פרס שאפשר לזכות בו! היא פוליטיקאית טבעית, וכעת תומכת במדינה שלה, אגרבה, כשהיא בתפקיד באומות המאוחדות. אחת מיוזמותיה העיקריות היא הגנה על זכויות הנשים. בחורה למופת.

Credit: Matt Burt

5. מולאן: עורכת דין לשוויון

לאחר שחוותה אפליה גם באופן אישי וגם בצבא, מולאן פנתה לעשות תואר במשפטים, סיימה בהצטיינות, ועכשיו היא נלחמת למען שוויון בקמפוסים באוניברסיטאות, ומבטיחה לגברים ולנשים לקבל את אותן הזדמנויות. היא תומכת גם באלה שהתמודדו עם מצוקות בגלל המגדר שלהם. ידענו שייצא ממנה משהו!

Credit: Matt Burt

6. פוקהונטס: יו”ר ארגון ללא מטרות רווח הפועל למען איכות הסביבה

פוקהונטס יודעת שכולנו מחוברים זה לזה והיא מחייבת להגן על הטבע ועל מה שנמצא ממש מעבר לנהר. היא עומדת בראש ארגון ללא מטרות רווח המחויב לשמירה על הסביבה באמצעות שילוב של אקטיביזם, יוזמות וקידום מודעות.

Credit: Matt Burt

7. אורורה (היפהפייה הנרדמת): מנכ”לית בחברת קפה

אורורה יודעת כמה קשה להתעורר… ולאחר שסוף סוף התעוררה משינה מכושפת, היא בנתה את הקריירה שלה על הרצון לעזור לאחרים להישאר ערים – ואיזו דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר באמצעות קפה?! אורורה היא המייסדת והמנכ”לית של “גלגל הקפה מסתובב”, אחת מרשתות הקפה המובילות במדינה!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים