מה החלק הראשון שאתם שוטפים כשאתם מתקלחים ומה זה אומר על האישיות שלכם?

היינו קצת סקפטיים, אבל זה מדוייק בטירוף!לכל אחד יש את הריטואל הקבוע שלו במקלחת. אתם יכולים לנסות להכחיש, יכול להיות שאולי אפילו לא שמתם לב. אבל אנחנו בטוחים שגם אתה עושים את אותו ריטואל כל יום מחדש, באותו סדר, ועם אותו זיוף של שיר משנות ה-90.

מה שבטח לא ידעתם, זה שאופן הרחצה שלכם, זה שמעולם לא הקדשתם לו תשומת לב, מגיע מתת המודע שלכם, ולכן הדרך שבה אתם שוטפים את עצמכם יכולה לגלות לכם בדיוק איזה בני אדם אתם.

לא מאמינים לנו? תבדקו אותו.

רשמו מה החלק הראשון שאתם שוטפים וגלו מה זה אומר על האישיות שלכם!

1. הפנים

אם אתם מתחילים את המקלחת בשטיפת הפנים, אתם מאד מסתמכים על 5 החושים שלכם – ריח, ראייה, טעם, מישוש ושמיעה. המשמעות היא שאתם מאוד מוטרדים מאיך אתם נתפסים ע”י אחרים, ולכן אתם קודם כל דואגים לדבר הראשון שאחרים שמים לב אליו – הפנים.

אתם תמיד חוששים ממה אנשים אחרים יחשבו, וזה גורם לכם להרגיש מתוסכלים, לחוצים או אפילו נבוכים. אחד הדברים שהכי קשה לכם להתמודד איתם הוא ביקורת שלילית.

2. ידיים או רגליים

אם אתם דואגים קודם כל לרגליים, אתם אנשים צנועים עם שתי רגליים על הקרקע. אבל לא רק. ידיים ורגליים מסמלות חוזק וכח רצון, וברגע שאתם רוחצים אותם בהתחלה, זה סימן שאתם לא מפחדים להביע את דעתכם. אתם או אוהבים משהו, או שונאים אותו. אין באמצע.

אם אתם מתחילים בשטיפה של בית השחי, אתם ככל הנראה נתפסים כאנשים אמינים ושניתן לסמוך עליהם. אתם גם מאלו שלא מפחדים לעשות את העבודה הקשה.

3. אזורים פרטיים

אם אתם מתחילים עם האזורים הפרטיים שלכם, אתם כנראה אנשים ביישנים, אולי אתם אפילו מגדירים את עצמכם כמופנים או בעלי ביטחון עצמי נמוך. אתם לא מושכים הרבה תשומת לב במפגשים חברתיים, אבל אלו שמכירים אתכם יודעים שאתם האנשים הכי כנים בעולם. קשה לכם להביע את העמדה שלכם ולפעמים אתם מתייאשים ומוותרים, אבל אתם גורמים לאלו שלצידכם להרגיש בנח.

4. אזור החזה

אם הדבר הראשון שאתם רוחצים זה החזה, אתם בעלי ביטחון עצמי גבוה ומרגישים נח עם מי שאתם. אתם אנשים מעשיים ותמיד מסתכלים קדימה, אתם נחושים מאוד וקשה להוציא אתכם מפוקוס. אתם אוהבים להיות עצמאיים ואנשים מעריצים אתכם בגלל זה.

אם אתם שוטפים קודם את השיער, הכתפיים או את הגב – עברו לעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים