חוקרים קבעו: נשים עם ישבן גדול מהממוצע – חכמות יותר!

זו הסיבה המדעית לטפל ישבן גדול!נכתב ע”י איילת קופר

אין ספק שישבנים הפכו להיות האקססורי הכי חם בשנים האחרות. כוכבות כמו קים קרדשיאן, ניקי מינאז’, ביונסה וג’ניפר לופז מטפחות ישבן מדושן ובועטות במודל היופי שקבע שרזון זה יפה.

למרות זאת, הרבה נשים לא מרגישות בנוח עם הנכס האחורי המדובר. אם בכל זאת לא נכנעתן לטרנד הזה ואתן נלחמות בכל דרך אפשרית בטוסיק המכובד שלכן, כדי שתקראו הדבר הבא. מסתבר שישבן גדול זה לא רק אופנה חולפת, אלא גם מעיד על רמת האינטליגנציה והבריאות שלכן.

Credit:

Credit: naturalnews

לפי חוקרים מאוניברסיטת אוקספורד, נשים בעלות ישבן גדול יותר מהממוצע הן חכמות ובריאות יותר. נשמע מוזר נכון? תמיד לימדו אותנו ששומן זה רע אבל הפעם היוצרות התהפכו ומסתבר שדווקא השומן הזה שמצטבר בירכיים ובישבן מסייע בהגנה על הבריאות שלנו וחוסם מחלות לב, סוכרת ומחלות כרוניות נוספות.

ואם זה לא מספיק, אז כדאי שתדעו שנשים בעלות אחוריים גדולים הן חכמות יותר והשומן הזה גם משפיע ישירות על האינטליגנציה של ילדיהן וסיכויי ההישרדות שלהם. ההסבר לכך נמצא במחקר של אוניברסיטת פיטסבורג שמצא כי ההתפתחות השכלית של התינוק בזמן ההנקה תלויה בשומן שנמצא בירכיים ובישבן של האם. באזורים האלו נמצאות חומצות שומן מסוג אומגה 3 שהכרחיות להתפתחות המוח.

אגב, לא מדובר בכל אישה בעלת ישבן גדול. הממצאים מתייחסים רק לנשים בעלות מבנה “אגס”, כלומר בעלות מותניים צרים וישבן רחב. נשים בעלות שומן בטני לא יהנו מכל הטוב הזה ומומלץ כי יסגלו לעצמן אורח חיים בריא יותר.

Credit:

Credit: instagram

בכל אופן, החוקרים אומרים כי זו כנראה הסיבה למשיכה האבולוציונית של גברים לנשים עסיסיות.

אז בפעם הבאה שאתן מתלבטות אם לשבת בנחת או להיקרע בחדר כושר, זיכרו – יש לכן סיבה מדעית להתגאות בקימורים שלכן.

מקור: naturalnews

שתפו עם החברים שתפו עם החברים