לא רק גל גדות: 15 מפורסמים שלא נולדו בארה”ב ובכל זאת הצליחו לכבוש את הוליווד כנגד כל הסיכויים!

ולישראל יש אפילו 2 נציגות!8. לופיטה ניונגו, מקסיקו

לופיטה נולדה במקסיקו בזמן שאביה עבד שם ושנה לאחר מכן חזרה המשפחה לקניה. היא השתתפה בהצגות בבית הספר, וכשהתבגרה נסעה לארה”ב ללמוד בבית הספר לאומנויות הבמה בניו הייבן. לאחר מכן, היא התפרסמה בסרט ’12 שנים של עבדות’.

9. ניקי מינאז’, טרינידד וטובגו

אוניקה טניה מאראג’ נולדה בסנט ג’יימס ב-1982. משפחתה עברה לניו-יורק כשהיא הייתה בת 5, וכשהייתה בתיכון למדה בביה”ס לאומנויות. אחרי שסיימה את הלימודים התגלתה על ידי המנכ”ל של חברת יאנג מאני והחלה להופיע. ההצלחה הגדולה הגיעה רק אחרי שהוציאה את האלבום ‘Playtime Is Over‘.

10. נינה דוברב, בולגריה

נולדה בסופיה ב-1989 תחת השם ניקולינה קונסטנטינובה, ובגיל שנתיים המשפחה שלה עברה לקנדה. נינה החלה לדגמן, הופיעה בפרסומות… ואז החלה לעשות אודישנים לסדרות טלוויזיה וסרטים. הפריצה שלה הגיע עם הסדרה ‘דגראסי – הדור הבא’, ובהמשך כיכבה בסדרה ‘יומני הערפד’.

11. ואגנר מורה, ברזיל

נולד בסלבדור ב-1976. כבר מגיל צעיר אהב לשחק והצטרף לקבוצת תלמידים שהעלתה מופעים בביה”ס. הוא למד תקשורת, ואחרי קריירה קצרה בסדרות טלוויזיה, החליט להגשים את החלום ולהיות שחקן. הוא הופיע בהרבה סרטים בברזיל, ואת התהילה העולמית קיבל עם התפקיד של פבלו אסקובר בסדרה “נרקוס” של נטפליקס.

12. סופיה ורגרה, קולומביה

נולדה ב-1972 ב-ברנקייה ושמה המלא הוא סופיה מרגריטה ורגרה. היא תיכננה בכלל להיות רופאת שיניים, אבל צלם אחד גילה אותה במקרה בחוף הים. זה הוביל אותה להרבה תפקידי דוגמנות ולתכנית אירוח בטלוויזיה. ב-2009 קיבלה תפקיד בסדרה ‘משפחה מודרנית’ וקיבלה 4 מועמדויות לפרס האמי.

13. דג’ימון הונסו, בנין

נולד בקוטונו וגדל שם עד גיל 13, ולאחר מכן עבר לצרפת. במקרה פגש במעצב הצרפתי, טיירי מוגלר, שעודד אותו להפוך לדוגמן. הוא דיגמן כמה שנים בצרפת, ואז עבר לארה”ב לחפש אתגרים חדשים. שם הוא קיבל תפקיד בסרט ‘אמיסטאד’ ובהמשך השתתף בסרטים זוכי אוסקר כמו ‘גלדיאטור’, ‘לגעת ביהלום’ ו’אקוומן’.

14. ג’יימס מק’אבוי, סקוטלנד

ג’יימס נולד ב-1976, ובכלל לא חשב להיות שחקן, אלא רצה להיות כומר. ואז הוא פגש את השחקן דיויד היימן שביקר בביה”ס שלו והציע לו תפקיד בסרט. בעקבות החוויה הוא החליט ללמוד בקונסרבטוריון המלכותי של סקוטלנד, והתפרסם בעקבות הסדרה ‘חסרי בושה’. את הפריצה הגדולה עשה בסדרת סרטי ‘סיפורי נרניה’ עם הדמות החביבה של מר טומנוס.

15. גל גדות

אחת הכוכבות הכי מדוברות ומפורסמות שיש עכשיו בהוליווד. אנחנו באמת צריכים להסביר?

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים