לא רק גל גדות: 15 מפורסמים שלא נולדו בארה”ב ובכל זאת הצליחו לכבוש את הוליווד כנגד כל הסיכויים!

ולישראל יש אפילו 2 נציגות!כשאנחנו חושבים על סלבריטי, אנחנו ישר קופצים לארה”ב. שם הרי נמצאת רוב “תעשיית המפורסמים”, עם הוליווד וסוכנויות הדוגמניות והבתים הנוצצים שכולם מסתבר גרים שם. ולכן זה נראה לנו ממש הגיוני שכל הסלב שאנחנו רואים בטלוויזיה, גם נולדו שם.

אבל זה אפילו לא קרוב להיות נכון. מפורסמים מגיעים מכל העולם, אפילו מישראל הקטנה שלנו, ועם ההצלחה הם פשוט בוחרים להשתקע בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

הנה 14 מפורסמים שרק נראים אמריקאים, אבל במקום מגיעים מכל רחבי העולם, ואפילו מהמזרח התיכון ;)

1. מילה קוניס, אוקראינה

נולדה ב-1983 בצ’רנוביץ, בבריה”מ לשעבר. בגיל 7 המשפחה שלה עברה לארה”ב, שם התחילה לקחת שיעורי משחק אחרי הלימודים עד שסוכן שחקנים גילה אותה. היא החלה את דרכה בפרסומות ובתפקידים קטנים בסדרות טלוויזיה, עד שפרצה לתודעה של כולנו עם הדמות של ג’קי ב’שנות ה-70′.

2. ריהאנה, ברבדוס

נולדה במחוז סיינט מייקל ב-1988 וזכתה בכמה תחרויות יופי כשהייתה צעירה. ב-2003 הציגו אותה לאוון רוג’רס, שלקח אותה לניו יורק, שם החתימו אותה בחברת איילנד דאף ג’אם מיוזיק גרופ. והשאר היסטוריה.

3. אמיליה קלארק, אנגליה

נולדה בלונדון וגדלה ב-ברקשיי, וכבר בגיל 3 קיבלה תפקיד במחזמר. גם היא החלה את דרכה עם תפקידים קטנים בסדרות טלוויזיה, עד שהגיעה ההצלחה הענקית עם הדמות של דאינריז טארגאריין מ’משחקי הכס’.

4. פריאנקה צ’ופרה, הודו

פריאנקה נולדה ב-1982 בג’אמשיפדור, זכתה בתואר מלכת היופי של הודו ובהמשך גם בתואר מיס עולם לשנת 2000. למרות שרצתה ללמוד הנדסת אווירונאוטיקה, אחרי שקיבלה כמה הצעות לשחק בסרטים הודים היא הצטרפה לבוליווד. היא הפכה לשם מוכר גם בהוליווד אחרי שהופיעה בסדרה ‘קוונטיקו’ ובהמשך גם בסרט ‘משמר המפרץ’.

5. קיאנו ריבס, לבנון

נולד ב-1964 בביירות לאמא מאנגליה ואבא מהוואי. יש לו שורשים סינים, אירלנדים, פורטוגלים ואנגלים. אחרי שהשתתף בסרט קנדי, הוא עבר להוליווד הוא קיבל תפקיד בסרט ‘יחסים מסוכנים’ שאחריו הגיעו התפקידים הראשיים בסרטים ‘המטריקס’ ו’קונסטנטין’.

6. נטלי פורטמן, ישראל

למקרה שלא ידעתם, הכוכבת ההוליוודית הזאת היא משלנו. היא נולדה בירושלים ב-1981, תחת השם המאוד יהודי נטע-לי הרשלג. בגיל 3 עברה עם משפחתה לארה”ב, ובגיל 11 התגלתה במקרה על ידי סוכן שחקנים בפיצריה. תפקיד בסרט ‘מלחמת הכוכבים – פרק 1: אימת הפנטום’ הפך אותה למפורסמת, ולמרות קריירת המשחק, היא לומדת גם פסיכולוגיה באוניברסיטת הרווארד.

7. שרליז ת’רון, דרום אפריקה

ת’רון נולדה ב-1975 ב-באנוני. כשהייתה קטנה השתתפה בשיעורי בלט וחלמה להיות רקדנית, אבל פציעה בעקב הרסה את החלום הזה. אז היא עברה לארה”ב להיות שחקנית. בהתחלה לא היה לה הרבה מזל בתחום, אבל דווקא כשהייתה בבנק ועשתה שם בלאגן כי לא קיבלו צ’ק שלה, סוכן שחקנים אחד קלט אותה והציע לה להצטרף אליו אם תלמד לדבר באנגלית אמריקאית. בהמשך, ת’רון קיבלה תפקיד בסרט ‘מלכודת לפרקליט’ וזכתה באוסקר על תפקידה בסרט ‘מונסטר’.

Credit: © East News

רוצים לדעת איפה נולדה ניקי מינאז’? עברו לעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים