אם אתם אחד מ-11 הטיפוסים הבאים, כנראה שתישארו לבד לנצח!

רווקים? תבדקו, אולי גם אתם בטעות כאלו7. המתלונן הסדרתי

הסטייק לא עשוי מספיק טוב, החלב פג תוקף, יש קצת אבק על המיטה בחדר במלון. כל דבר הוא תירוץ להתלונן, ונראה שהוא אף פעם לא מרוצה. חלק מחיפוש הבעיות אצל אחרים הוא הרצון להאדיר את ה”שלמות” שלו, רק חבל שזה גורם לחצי השני להשפיל מבט ולהיראות ממש נבוכים כשהוא עושה את זה.

8. המכור לסמארטפון

אתם מנסים לפתח שיחה, אבל הצד השני לא מרים את המבט שלו מהפלאפון. הוא ממשיך לשלוח הודעות ולהעלות ציוצים גם בסרט או כשיוצאים למסעדה. אם בן הזוג שלכם חי בעולם של מדיה חברתית, אולי כדאי לתת לו לחיות שם לבד.

9. החסכן

מהאנשים האלו שעדיין מסתובבים עם פלאפון של נוקיה כי הוא עובד אחלה, שלא זורקים בגדים ישנים כי הם עדיין לא קרועים לגמרי ושפחות או יותר לא קונים כלום. וזה לא שאין להם כסף. הם פשוט חוסכים אותו. לנצח.

10. הנואש

הוא מהאנשים שכבר בדייט הראשון ינסו לברר כמה ילדים תרצו ואיפה תעדיפו לגור. הם כבר כל כך רוצים להתחתן, שהם פשוט מפחידים כל בן או בת זוג פוטנציאלים. הם אולי מנסים לשדר רצינות בנוגע לקשר, אבל מה שיוצא להם זה נואשות וקצת קריפיות.

11. הפעיל החברתי

זה טוב שיש לאנשים עמדות ודעות בנושאים שונים. אבל הם לא יכולים לצפות מבני הזוג שלהם שיהיו אוטומטית איתם באותו הראש, ובטח שלא לכפות עליהם את הדעה בצורה אגרסיבית. כי אף אחד לא אוהב שמחליטים עבורו, וזה יגמר בפרידה מהר מאוד.

איורים: Yekaterina Ragozina \ מקור: brightside