כמה סוסים אתם רואים בתמונה? ומה זה אומר עליכם ועל התפיסה החזותית שלכם?

לא תאמינו עד כמה זה מדוייקאם היינו שואלים אתכם עכשיו מה הבוס שלכם לובש היום לעבודה, או ליד איזה מכונית חניתם הבוקר, האם תדעו לענות בלי לבדוק? הרי הייתם שם וראיתם את זה, אז איך זה יכול להיות שאתם לא זוכרים?

בכל זמן נתון אנחנו חשופים לאינספור גירויים, אבל המח שלנו מסנן אותם עבורנו, ובוחר במה להתמקד ומה לשמור בזיכרון. הנקודה היא שגם אם שני אנשים היו בדיוק באותה סיטואציה, כל אחד מהם ישים לב לפרטים אחרים ויזכור אותה בדרך אחרת לחלוטין. לכן הדרך שבה אנחנו מעבדים מידע יכולה להגיד לנו הרבה על האישיות שלנו.

אז אם אתם רוצים לדעת עוד קצת על עצמכם ועל היכולת שלכם להבחין בפרטים, יש לנו אחלה מבחן בשבילכם. נסו ותגידו לנו אם צדקנו!

כמה סוסים אתם רואים?

הביטו בתמונה ובלי להתמהמה רשמו כמה סוסים אתם רואים בתמונה. אנחנו נספר לכם מה התשובה שלכם אומרת על האישיות שלכם

אם אתם רואים סוס 1

אם ראיתם רק סוס אחד, אתם לא האנשים הכי עירניים לפרטים ואתם נוטים להסתכל על דברים בשטחיות. הדברים הקטנים לא מדאיגים אתכם ואתם מקבלים החלטות במהירות. אתם מאמינים שכולנו קשורים אחד לשני וכל דבר הוא חלק ממשהו גדול יותר, וזה גורם לכם להאמין בכח שיש בעבודה קבוצתית. אתם מאמינים באחדות, וזה הופך אתם לאנשים שיודעים לעבוד ביחד עם אחרים ולמנהיגים טובים. אתם מקשיבים לרעיונות של אחרים ומביעים את דעתכם הכנה עליהם.

יש לכם את היכולת לראות ולקרוא מצבים מעבר למשמעות האמיתית שלהם. אם אתם רוצים שמשהו יצליח, אתם דואגים שזה יקרה. יש לכם את היכולת להסתכל על דברים באופן שונה. אתם מנסים לשמור על העובדות שאתם יודעים, וקשה לשכנע אתכם להאמין במשהו שאתם לא מאמינים בו. קשה לנצח אתכם בויכוחים, ולא אכפת לכם מה אחרים חושבים עליכם.

אם אתם רואים 5-10 סוסים

אם הצלחתם למצוא בין 5 ל-10 סוסים, אתם אנשים שלוקחים דברים ברצינות ובכל סיטואציה מנסים לתת את הטוב ביותר שאתם יכולים. אתם אנשים מאד הגיוניים,מאד ממוקדי מטרה וכמעט תמיד משיגים את המטרות שהצבתם לעצמכם. יחד עם זאת לפעמים אתם קצת מתרשלים. וזה בסדר, כי כבר השלמתם עם העובדה הזאת על עצמכם.

אתם אוהבים את הציפייה לדברים שתכננתם, ולכן אתם מקפידים על ניהול יומן ורשימת מטלות כדי שתוכלו למחוק דברים שסיימתם לעשות. אין לכם בעיה לחזור על אותן הפעולות, בעיקר אם אתם יודעים שזה מקדם אתכם למטרה.

אתם אנשים עם ביטחון עצמי גבוה, מה שלפעמים גורם לכם להעריך דברים לא נכון ולכשלונות פה ושם, אבל אתם לא נותנים לכישלונות לעצור אתכם ואתם תמיד מתקדמים הלאה לדבר הבא.

אם אתם רואים 11 סוסים ומעלה

אם מצאתם יותר מ-11 סוסים, אתם אנשים בעלי הבחנה טובה לפרטים, ויש לכם את היכולת לקלוט דברים שאחרים פשוט לא יכולים. כשיש לכם עבודה לבצע, אתם בדרך כלל עושים אותה מבלי לפספס שום פרט כדי להגיע לשלמות. אתם מוודאים שכל דבר נעשה בדרך שאתם רוצים שהוא יעשה, וזה בדרך כלל גורם לכם להיות בפיגור מבחינת זמנים.

אתם לא מסתפקים בתשובות פשוטות ומחפשים הסברים לדברים. אתם אוהבים לעבוד באופן שיטתי ולעקוב אחרי כל הנהלים וההנחיות, ואתם מוציאים את התוצאות הכי טובות. אבל הרצון שלכם לשלמות לפעמים גורם לכם להרגיש חוסר ביטחון לגבי התוצאות, אז תנסו לא לקחת את הדברים קשה. תדעו שאת תשומת הלב שלכם לפרטים אפשר לנצל בעוד מקומות שהם לא רק בעבודה.

איורים: Daniil Shubin \ מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים