15 ילדים מדהימים שגרמו להורים שלהם להיות מאד גאים בהם, ובצדק!

מס 13 ימיס לכם את הלב!בתור הורים, יש לנו מיליון ואחת סיבות להיות גאים בילדים שלנו! קיבלו 100 במבחן? גאווה. קטפו לנו פרח בדרך הביתה? ילד מושלם. אמרו תודה למלצרית במסעדה? כן, זאת הילדה שלי! מחיאות כפיים בבקשה!

אבל לפעמים, ילדים עושים דברים כל כך מקסימים ומיוחדים שבאמת גורמים להורים להאמין שעשו משהו ממש בסדר בחינוך שלהם… כמו ילדה שהחליטה להחליף מתנות ליום הולדתה במוצרי מזון שתוכל לתרום לחסרי בית, ילד שבחר להשקיע את כספו כדי לקנות פרחים לאמו, או ילדה שוויתרה על המסיבה הגדולה עם החברים כדי לחגוג לצד אמה החולה.

ריכזנו לכם 15 סיפורים מרגשים על הורים שמלאים בגאווה, ובצדק!

1. מעשה בארוחת צהריים

הילד הזה סיפר לאימו שלחלק מהילדים בכיתה אין ארוחות צהריים. “איך זה יכול להיות?”, היא שאלה. “ככה זה”, ענה הילד. “אני יכול להביא להם קצת משלי?”. זה לגמרי היה רעיון שלו!

Credit: © imgur

2. מעשה בדרך לאוניברסיטה

איכר עני גידל את בנו לגמרי לבד ועזר לו ללכת ללמוד באוניברסיטה. הוא מכר את כל מה שיש לו כדי שזה יקרה. כשהילד סיים את הלימודים, האב סיפר שהוא הגאווה הכי גדולה של חייו.

Credit: © imgur

3. מעשה בדג

הילד הזה תפס את הדג הראשון בחייו, ונתן אותו לאביו לכבוד יום האב.

Credit: © reddit

4. מעשה בגלגל

אבא לימד את בנו איך להחליף גלגל. כשהילד הצליח, האב אמר “כל הכבוד, חמוד”. שניהם חייכו בנחת.

Credit: © reddit

5. מעשה בשיער

“הבן שלי הגיע לגיל 13 וזו הפעם השלישית שהוא תורם את שיערו לחברה שמייצרת פיאות עבור ילדים חולי סרטן. הוא עושה את זה כבר במשך 6 שנים, כאשר כל פעם לוקח לו שנתיים לגדל מספיק שיער”

Credit: © reddit

6. מעשה בפרחים

אבא נתן לבנו בן השבע 150 שקלים כדי שיקנה במכולת מה שהוא רוצה – הוא נתן לו את החופש לבחור. הילד קנה לעצמו דברים ב-120 שקלים, וב-30 הנותרים קנה לאימו פרחים. מקסים!

Credit: © reddit

7. מעשה במתנות

“אתמול בתי חגגה יום הולדת 6. כל רצונה היה לעזור לאנשים רעבים… אז במקום מתנות, היא אספה מזון כדי לתרום. אני אב גאה!”

Credit: © imgur

8. מעשה בתואר במדעים

בנו של שרת בבית ספר בארה”ב קיבל תואר דוקטור. בתמונה הזאת הוא מצולם עם משפחתו, והאב הגאה באמצע. האב סיפר שהוא כל כך גאה בבנו, במטרותיו ובתוצאות שהשיג.

Credit: © imgur

בדף הבא מחכה לכם סיפור כל כך מרגש שלא ישאיר אף עין יבשה!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים