19 מהסלבס הכי מפורסמים בעולם חושפים את מחלות הנפש שלהם… כדי להראות לנו שזה נורמלי!

19 האנשים האלו הכי מושלמים, יפים ועשירים חושפים את הפצעים שלהם בפני כולם. כל תפקידם הוא להגיד לנו: אתם לא לבד בעולם.11. אנג’לינה ג’ולי, דיכאון.

“הרגשתי שהלכתי למקום נורא אפל, ולא היתה לי היכולת לקום בבקרים, אז נרשמתי למשהו שיכריח אותי לקום ולהיות אקטיבית”.

Credit:

12. גווינת’ פאלטרו, דיכאון אחר לידה.

“זה היה נורא, זה היה בדיוק ההפך למה שהרגשתי כשביתי אפל נולדה. בלידה שלה הייתי בעננים. כח מה שחשבתי עליו זה שאני אמא גרועה ובנאדם איום”.

Credit:

13. דיוויד בקהאם, OCD

“כשאני נכנס לחדר במלון, לפני שאני יכול להרגע, אני חייב להזיז את כל העלונים והספרים לתוך המגירה. הכל חייב להיות סביבי מושלם.”

Credit:

14. קת’רין זיטה- ג’ונס. בי פולאר.

“בכלל לא רציתי להחשף כמו שנחשפתי. יש לי חינוך בריטי מאופק- זה בטח לא משהו שהייתי רוצה לצעוק אותו בכל העולם. אבל כשזה נחשף, ידעתי שאני לא הבנאדם היחיד בעולם שסובל מזה וצריך להתמודד עם זה על בסיס יום יומי. אז אם הצלחתי לעזור למישהו בנוגע לבי פולאריות או דיכאון- אני שמחה.”

Credit:

15. מייגן פוקס, OCD

“אני חושבת שבעלי, בריאן אוסטין גרין, חיכה לראות מה אעשה בזמן הלידה, בגלל שכשתינוקות באים לעולם, הם מגיעים מכוסים בכל מני דברים.. לקחתי את התינוק שלי מיד והנחתי אותו על החזה, ומהרגע הזה, שום דבר שהוא עושה או מתלכלך לא משגעים אותי. אני לא רוצה ליצור אצלו תסביכים. החרדה ממנה סבלתי פחתה בצורה משמעותית מאז שהוא נולד, בערך 80 אחוז, ואני חושבת שזה נפלא.”

Credit:

16.ליידי גאגא, דיכאון.

“למדתי שהעצבות ממנה אני סובלת לא יכולה להרוס את כל הדברים הנפלאים שבי. אתה פשוט צריך לזכור את המופלאות שבך ולמצוא אפילו את האור הקטנטן האחרון שעוד נשאר דולק. אני שמחה שמצאתי אור קטן שאיפשהו התחבא בתוכי..”

Credit:

17. לנה דונהאם, OCD.

“רשימת הדברים שמשאירים אותי ערה בלילה כוללים: אפנדציט, טיפוס הבטן, צרעת, בשר מקולקל, אוכל שלא ראיתי אותו יוצא הישר מהקופסא שלו, אוכל שאמא שלי לא טעמה לפני כדי שאם נמות אז נמות ביחד, הומלסים, כאבי ראש, אונס, חטיפה, חלב, הרכבת התחתית, לישון”.

Credit:

18. מיילי סיירוס, דיכאון.

“הרבה אנשים פירשו את הדכאון שלי כפינוק וכחוסר הכרת תודה שלי, אבל זה ממש לא זה. לא יכולתי לעצור את זה. העולם נתן לי כל כך הרבה ואני מרגישה שאני יכולה להחזיר לעולם בזה שאראה לאנשים שזה בסדר לא להרגיש מאושר ולא לזייף אושר. הדבר הכי גרוע בעולם הוא לזייף שאתה שמח וטוב לך”.

Credit:

19. ביונסה, דיכאון.

“אחרי שנהייתי מפורסמת, פחדתי שלא אמצא מישהו שיאהב אותי בזכות מי שאני באמת, אלא בזכות הפרסום שלי. פחדתי ליצור חברים חדשים. אבל יום אחד אמא שלי אמרה לי “למה את חושבת שמישהו לא יאהב אותך?את לא יודעת כמה יפה ומתוקה וחכמה את?”. אז הבנתי שיש לי שתי אפשרויות: אני יכולה לוותר, ואני יכולה להמשיך חזק בכל הכוח”.

Credit:

אם אתם רוצים לקבל עוד כתבות מעניינות במייל לפני כולם, לחצו כאן כדי להרשם.

// מקור: Boredpanda

שתפו עם החברים שתפו עם החברים