גלו מה הדרך שבה אתם משתמשים במשחת השיניים אומרת על האישיות שלכם!

אתם לוחצים מהסוף, מלמעלה, מלמטה או מהאמצע?אנחנו עושים הרבה דברים כדרך אגב, בלי מחשבה או מודעות מסוימת, אבל מסתבר שאלו הדברים שאומרים הכי הרבה על האישיות שלנו!

אחד הדברים האלה הוא הדרך בה אנחנו מתייחסים למשחת השיניים שלנו – חלקינו לוחצים מלמעלה, חלקינו מתייחסים אליה יפה-יפה, וחלקינו לוחצים איפה שרק יוצא לנו!

בקיצור, תגידו לנו איך אתם לוחצים על משחת השיניים שלכם – ונגלה לכם מי אתם!

1. אתם לוחצים/מגלגלים מהתחתית לכיוון מעלה

אתם אנשים מאוד חסכנים ומסודרים. אכפת לכם מאוד מהחפצים שלכם, וכן גם מהאנשים שסביבכם. אתם פרפקציוניסטים ולא רוצים לבזבז דברים לשווא, אז אתם משתמשים בכל המשאבים שלכם בצורה הטובה ביותר. אתם רגילים לעבוד קשה ועובדים טוב, מה שאומר שאנשים אחרים יכולים לסמוך עליכם. הבית שלכם תמיד נקי והחיים מסודרים!

2. אתם לוחצים באמצע

אתם ריאליי ואקטיביים, ובדרך כלל תמיד ממהרים לאנשהו. אתם לא האנשים הכי מסודרים ונקיים בעולם, אבל אם עומד בפניכם אתגר, אתם מסוגלים להתעשת ולפתור אותו. אתם אנשים חברתיים, עם המון חברים, ואוהבים להיות בחוץ ובציבור. והכי חשוב – אתם יודעים הכי לאזן בין החיים לבין המצב הרגשי שלכם!

3. לוחצים מלמעלה

אתם אנשים עקשניים ואתם מסוגלים לעשות הרבה כדי להשיג מה שאתם רוצים ולהגשים את כל המטרות שלכם. אתם נוטים לפסימיות ולא ממהרים לבטוח באנשים יותר מדי, אלא בעיקר לסמוך על עצמכם. אתם מרוכזים בעצמכם ואוהבים את עצמכם, שזה דבר מעולה, אבל תיזהרו מלהפוך לאנשים אנוכיים ולהשתמש באנשים אחרים כדי להגשים את המטרות שלכם.

4. שומרים עליה ישרה

אתם אוהבים להיות לבד. אתם אנשים חולמניים, אמנים בנפשכם. לפעמים זה נראה כאילו אתם חיים בעולם משלכם. אתם רגישים, עדינים, קלילים, מתחשבים וסבלניים. בנוסף, אתם יכולים להיות מאוד ישרים ונדיבים. תמיד יש לכם הרבה מאוד מחשבות ורעיונות ואתם תמיד שמחים לשתף אותם עם אחרים!

5. לוחצים בכל מקום

יש לכם את היכולת לראות את העולם באור שונה מרוב האנשים. אתם מאוד יצירתיים ואמנותיים ויכולים למצוא יופי בכל דבר ובכל מקום. דיוק וסדר עשוי להיות מאתגר עבורכם, וכנראה יכול להיות לכם קצת קשה לתכנן ולבצע משימות, אבל אתם אנשים אופטימיים ועם ראש פתוח. יכול להיות שיש לכם נטייה למצבי רוח משתנים.

מקור: brightside / איורים: Oleg Guta
שתפו עם החברים שתפו עם החברים