אחרי שנפלה קורבן למתיחה של החבר שלה, היא החליטה לנקום בדרך מרושעת ומצחיקה במיוחד!

ה-1 באפריל, יום המתיחות הבין לאומי אמנם הסתיים, אבל פעולות התגמול רק התחילו... הסרטון הבא מדגים בצרה מושלמת שאנשים לא שוכחים, הם מתנקמים! אחרי שנפלה קורבן למתיחה אכזרית של החבר שלה, החליטה דומיניקה לנקום בו בדרך כואבת במיוחד, שהוא לא ישכח לעולם. אנחנו לא יכולנו להפסיק לצחוק...ה-1 באפריל, יום המתיחות הבין לאומי אמנם הסתיים, אבל פעולות התגמול רק התחילו… הסרטון הבא מדגים בצרה מושלמת שאנשים לא שוכחים, הם מתנקמים!

אריק, שכבר העלה לא פעם מתיחות ויראליות לרשת, החליט לגרום לחברתו, דומיניקה, להאמין שהכלב שלה נתקע במכונת הכביסה. דומיניקה שכמעט נכנסה להתמוטטות עצבים מהמתיחה האכזרית , החליטה שעל זה היא לא תעבור לסדר היום, וחיכתה בשקט עד שהגיעה ההזדמנות שלה לנקום.

את הנקמה היא הגישה קרה, בזמן שאריק הכי לא ציפה לו – ביום הולדתו.  אחרי שכל החגיגות והמסיבות הסתיימו, הוציאה דומיניקה את אריק מהמקלחת, קשרה את עיניו בסרט ונתנה לו לחכות ערום בהבטחה שמצפה לו עוד הפתעה אחת אחרונה מפנקת במיוחד.

אריק, שכמובן התלהב מהרעיון, שיתף פעולה בשמחה והתמסר לחברתו, ועל זה בדיוק היא בנתה. אחרי ציפייה קצרה הובילה דומיניקה את אריק לכסא שעליו היא הכינה את “ההפתעה” ופשוט התחילה לצחוק. אריק המופתע לא הבין למה היא צוחקת, אבל כשהאסימון ירד, זה כבר היה מאוחר מדי…

השילוב בין התגובה ההיסטרית של אריק לבין הצחקוקים הבלתי פוסקים של דומיניקה,  יוצרים סרטון קורע במיוחד, שדומיניקה בחרה להעלות לרשת (איך לא?) יום לפני ה-1 באפריל!

אנחנו לא יכולנו להפסיק לצחוק…

אהבתם את הסרטון?