הבחור הצעיר הזה חושף איך זה לגדול עם אבא עם תסמונת דאון, והוא הולך להמיס לכם את הלב!

בסופו של דבר, מה שהכי חשוב, זה לתת לילדים ים של אהבה, ופה האבא הזה ניצחהחינוך שאנחנו מקבלים, האהבה והערכים שההורים שלנו מעניקים לנו – אלו הדברים שהופכים אותנו לאנשים שאנחנו היום, לטוב ולרע. אבל אף-אחד לא יודע איך זה לגדול עם הורה שיש לו תסמונת דאון. מסקרן? בהחלט.

לאחרונה, בחור סורי בן 21 בשם סאדר איסה שיתף את הרשת ודיבר על איך זה לגדול עם אבא שיש לו תסמונת דאון, ואיך זה גרם לו להיות בן האדם שהוא היום.

הסיפור שלו כל כך מעורר השראה, שלא יכולנו שלא לשתף אתכם. ספויילר: מה שהכי חשוב זה אהבה.

הסיפור המדהים של סאדר

סאדר עיסה בן ה-21 גאה במשפחה ובשורשים שלו. הילדות שלו הייתה מלאה ברוך, אהבה ועדינות. הדבר שהיה הכי חשוב לאבא שלו הוא שתהיה לו ילדות טובה, נורמלית, ערכית ומאושרת.

אבא שנותן המון אהבה

למרות שהגיוני לחשוב שהקשר של סאדר עם אבא שלו שונה מקשר של כל אחד אחר עם ההורים שלו, סאדר אומר שלא כך הדבר. היחסים ביניהם בדיוק כמו אצל ילדים והורים “נורמלים”. הם הצליחו ליהנות מאהבה, מפשטות, ענווה והצליחו לעבור קונפליקטים, אי-הסכמות ומצוקות. הם הצליחו להראות לכולם שהכל אפשרי, כי בסופו של דבר, הדבר הכי חזק במשפחה הזאת – זו אהבה.

ג’אעד איסה, אבא של סאדר, עובדה בטחנה בסמוך לביתו. הבן שלו עוזר לו ומלווה אותו לעבודה. הוא מנהל אורח חיים נורמלי ואנשים מכבדים אותו ומתייחסים אליו בדיוק כמו לכל אחד אחר, בעיקר כי הוא נותן כל כך הרבה אהבה לכולם מבלי לבקש דבר בתמורה. “אני גאה באבא שלי”, מספר סאדר. “במשך חיי, הוא נתן לי המון תמיכה בכל רגע שהייתי צריך”.

גאווה של הורה

תמיד כשאבא של סאדר מציג אותו, הוא מתמלא בגאווה ומראה לאנשים שלמרות מצבו, הוא הצליח להגיע למטרה שלו: לגדל גבר עם לב טוב ועם הכישורים להשיג כל מה שהוא רוצה. נכון לעכשיו, סאדר הוא סטודנט שנה ג’ לרפואת שיניים, אז אבא שלו תמיד אומר “הבן שלי דוקטור!”  סאדר מוסיף לספר ש”רואים על העיניים של אבא שלי כמה הוא גאה בי וגם בעצמו על זה שהוא הצליח לגדל בן כמוני”.

Credit: brightside

החיים שלנו מלאים בבחירות

יכול להיות שכשהורים מגלים שלילד שלהם יש תסמונת דאון, הם חושבים שהחיים שלהם נהרסו. כל בכל סיטואציה בחיים, יש אפשרויות, ובמקרה הזה יש שתיים: לקחת אחריות או לא. “אם היו משכנעים את סבתא שלי לעשות הפלה, לא יכולתי להיות כאן ולשתף את הסיפור שלי”, אומר סאדר. נכון לימים אלו, סאדר עושה מימון המונים במטרה לעשות סרט על המשפחה שלו. אנחנו בטוחים שהוא יצליח.

אז מה אתם אומרים על הסיפור של סאדר? שתפו אותנו בתגובות!

מקור: Bright Side