9 טיפים של מיליונרים שאתם חייבים לאמץ בחיים שלכם אם גם אתם רוצים להיות מיליונרים יום אחד!

עצה מס' 7 - תשנה לכם את החיים!6. תחיו מתחת ליכולת הכלכלית שלכם

הבעיה הגדולה ביותר של אנשים רבים היא שהם מבזבזים יותר ממה שהם מרוויחים. הדרך היחידה בה תוכלו להגדיל את התקציב היא לחיות מתחת ליכולת הכלכלית שלכם.

לעתים קרובות אתם כנראה פוגשים אנשים שקונים בתים מרשימים בשכונה נחמדה רק בגלל שהם רוצים להרשים אנשים אחרים. הם חושבים בעיקר על מה שיגידו חבריהם ובני משפחתם. תחשבו על עצמכם, התמקדו בחייכם, ואל תנסו להתפאר בעיני אחרים.

“לא קניתי את השעון היוקרתי הראשון שלי או המכונית עד שהעסק שלי וההשקעות ייצרו מספר רב של תזרימי הכנסה מאובטחים. אני עדיין נהגתי בטויוטה כאשר הפכתי למיליונר. תהיו ידועים בזכות מוסר העבודה שלכם – ולא בזכות התכשיטים שאתם קונים” – גרנט קרדון.

7. התחילו לייצר הכנסה פסיבית

הדבר שרוב האנשים עושים וגורם להם לא להתעשר, זה לעבוד קשה בעבור כל שקל. במקרה הזה, הזמן שלהם שווה את הכסף שלהם.

האם אתם מכירים מיליונרים שמרוויחים כסף רק על ידי צבירת שעות בעבודה? ברור שלא. הם גורמים לכסף שלהם לעבוד בשבילם. הזמן הוא בעל ערך יותר מאשר כסף, לכן יש צורך בהכנסה פסיבית.

“אתם יכולים לחסוך מיליון דולר? אתם יכולים, אבל תהיו חייבים להיות ממש ממושמעים. אתם גם צריכים לקחת סיכון מפעם לפעם. חלק מהסיכון הוא אולי להכניס כסף לקרן השקעות זולה” – מארק קובן

8. הקיפו עצמכם באנשים מצליחים

את הרעיון אפשר להסביר בקלות על ידי רמת ההשפעה של אנשים סביבכם על החיים וההתנהלות שלכם. אם אתם מתחברים לאנשים מוכשרים החולקים את החזון שלכם, יהיה לכם קל יותר ליצור רעיונות יצירתיים ולגרום להם להפוך למציאות.

תקיפו עצמכם באנשים שלא רק מהווים השראה עבורכם, אלא גם מעודדים אתכם לנקוט בפעולה כדי להגשים את החלומות שלכם.

“ברוב המקרים, השווי הנקי שלכם משקף את רמת החברים הקרובים שלכם. לחשיפה לאנשים מוצלחים יותר ממכם יש פוטנציאל להרחיב את החשיבה שלכם ולהגדיל את ההכנסה שלכם. המציאות היא שמיליונרים חושבים על כסף בצורה שונה מהמעמד הבינוני , ויש הרבה מה להרוויח מהנוכחות שלהם בחייכם” – סטיב סיבולד, מחבר הספר “איך אנשים עשירים חושבים”

9. כסף זה לא הכל

כמובן, כסף הוא גורם משמעותי בחייכם. הוא מגדיר היכן אתם גרים, מה אתם אוכלים ומה יש לכם. אבל כסף הוא לא הכל. אתם יכולים לקנות בית לחיות בו, אבל לא תוכלו לקנות משפחה לחיות איתה בתוכו.

כסף בהחלט משפר את איכות החיים. אבל זה כלום לעומת התמיכה של המשפחה והחברים, הבריאות, ותחושת האושר.

“כסף הוא לא הכל, ולא שווה להקריב את הבריאות שלכם, המשפחה, החברים, או חוויות אחרות בשביל להשיג את זה. איבדתי כמה חברים והרסתי יחסים אחרים כי ביליתי יותר מדי זמן במשרד או שעבדתי בסופי שבוע. למרות שאני באמת מאמין שכסף הוא חופש, כסף הוא באמת רק כלי כדי להפוך את החוויות בחיים לאפשריות” – גרנט סבאטייר

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים