7 סימנים מוכחים שגבר באמת מעוניין בך!

אם רק הייתי מכירה אותם קודם...נכתב ע”י איילת קופר

בנות, עם יד על הלב, כמה שעות ביזבזתן מהחיים שלכן בניסיון לפענח כל פיפס קטן של גברים כדי לדעת האם הם מעוניינים בך, סתם מפלרטטים איתך או לחלופין מדברים איתך מתוך נימוס?

אז במקום לחפור שעות עם החברות כדי לנתח כל מילה ותנועת גוף שלו, הכנו רשימה של 7 סימנים שיעזרו לך לאבחן שגבר באמת נדלק עליך. כך תוכלי להימנע ממצבים מביכים או מאשליות מיותרות…

1. הוא מתעסק המון (!!!) עם השיער שלו

בדרך זו גברים לעתים קרובות מנסים לתת לעצמם ביטחון. כשאנו רואים אדם מושך, אנחנו מנסים להתגנדר באופן אינסטינקטיבי על ידי עשיית דברים כגון סידור מחדש השיער שלנו. אגב, הכלל הזה נכון גם לגבי נשים.

1

2. הוא מניח את הידיים שלו באזור המותניים

אם הוא מכניס את ידיו לכיסים או מניח אותן ליד מותניו, הוא מנסה להפגין כוח. אותו הרעיון נכון גם לישיבה של גברים עם רגליים פשוקות.

2

3. הוא מנסה להבליט את גופו ולהראות גדול יותר

זכרים רבים בטבע מנסים להראות גדולים יותר כאשר הם מחזרים אחר נקבה. כמו ציפורים שמנפחים את נוצותיהם או חיות שמנפחות את פרוותן. כשגבר עושה משהו דומה בקרבת אישה, הוא עושה זאת מתוך אינסטינקט קדום שמופעל כאשר הוא מנסה למשוך תשומת לב מהמין השני.

 

3

4. שפת הגוף שלו מופנית כלפיך

לפי מחקרים אנחנו נוטים לאמץ שפת גוף שמופנית כלפי אדם שמוצא חן בעינינו מבלי לשים לב. החלא מהמבט, הקרבה ואפילו כפות הרגלים. אם רגליו מופנות כלפיך, הוא כנראה מעוניין בך.

4

5. הוא מדבר בצורה רהוטה (מדי…)

אם גבר מתחיל לדבר בצורה רהוטה יותר או באופן כללי מדבר יותר כשאת בסביבה סימן שהוא מנסה להרשים אותך ולמשוך את תשומת ליבך

5

 

6. הוא מחקה את שפת הגוף שלך

אם הוא מאמץ באופן לא מודע את שפת הגוף שלך, זה מצביע על כך שהוא מנסה להבין אותך ולמצוא משהו משותף איתך. זה לא חייב להיראות כאילו הציבו מולך מראה, אבל שימי לב שהוא מחקה לפחות חלק מהתנועות.

6

7. הוא נראה מתלהב

אם גבר מחבב אותך, ההבעה על פניו תהיה ידידותית ופתוחה. מבטו יהיה אדיב ומוקסם. יכול להיות שהוא יסמיק אם הוא ממש יתרגש.

7

קרדיט: Alena Tsarkova // מקור: Brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים