7 תסרוקות שיש לגברים ומה זה אומר על האישיות שלהם!

אז איך התספורת של הגבר שלכן?מעבר לזה שתספורת יכולה לשנות את המראה, היא גם אומרת משהו על הבן-אדם שבחר להסתפר בצורה זו אחרת. וכן, גם על גברים. בסופו של דבר, כל גבר בוחר את התספורת שלו מסיבה מסויימת (או שאשתו החליטה בשבילו, גם זה קורה…).

היום, בקוויקים, החלטנו להסביר על 7 סוגי תספורות של גברים, ומה זה אומר עליהם. כמובן שלא מדובר במדע מדויק ואין צורך להתייחס לזה ברצינות יתרה, זה יותר בשביל הכיף.

בקיצור, גללו מטה ותגידו לנו אם אתם מסכימים ובעיקר אם אתן מסכימות.

1. שיער ארוך

כן, הגברים היפים האלה עם השיער הארוך… מדובר בגברים יצירתיים שמזכירים לנו ויקינגים או יצורים דמיוניים מהפנטזיות. יצירתיים או לא, המאבק העיקרי שלהם בחיים הוא להסתרק.

2. קצוץ בצדדים ובעורף

תספורת של מאצ’ו, של גבר-גבר… אבל גם של בן-אדם קנאי. לחצי מהגברים יש את התספורת הזאת, אז צריך להפגין הרבה כריזמה ולמשוך הרבה תשומת לב בשביל לבלוט מעל השאר. כמו כן, לגברים עם תספורת כזו יש נטייה לחוש הומור מפותח.

3. בלי שיער. בכלל.

מדובר בגברים אינטליגנטים וחדי הבחנה. מה שבטוח – אם הם התחילו להקריח, הם עשו את ההחלטה הנכונה כשהורידו הכל. הם מסנוורים נשים לא רק עם החיוך שלהם, אלא גם עם השמש הנוצצת על הראש שלהם… סתם, סתם. וברצינות, זו תספורת של גברים שלא אכפת להם מכל מיני טרנדים עכשוויים, ויותר חשוב – הם מאד נאמנים.

4. עם שביל

גברים שבוחרים תספורת כזאת הם לרוב אנשים חרוצים ומתמידים שמסוגלים לרדוף אחרי המטרות שלהם מבלי לעצור. במיוחד אם השביל הוא מעט בצד באופן טבעי. זו גם תספורת שנורא קל לעשות, אז אפשר גם להגיד שבדברים מסויימים, הם לא טורחים יותר מדי.

5. פוני שמסורק כלפי מעלה

זו תספורת שמתאימה לאנשים חולמניים ומלאי נוסטלגיה וגעגוע לזמנים בהם תספורת כזאת הייתה פופולרית. לרוב, מדובר באנשים מלאי הומור שאוהבים להיות במרכז העניינים.

6. שיער מעט ארוך עם פוני לצד

אלו הגברים הכי רומנטיים שיש. התספורת הזאת דורשת הרבה זמן ומאמץ, מה שאומר שאותו גבר יודע לארגן את החיים שלו. הם מאד מושכים נשים, וזה לא מפריע להם להשתמש בזה לטובתם… ראו הוזהרתן.

7. זרבובית

גברים מלאי ביטחון שלא מפחדים מביקורת. סיכוי גבוה שהם מתעסקים מעט באומניות לחימה ושהם מעשנים. בכל מקרה, הם אנשים מעניינים.

מסכימות? שתפו אותנו בתגובות!

איורים: Alena Sofronova / מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים