20 עובדות מפתיעות על הסרטים המפורסמים בעולם שאפילו המעריצים הכי אדוקים לא מכירים!

לא תאמינו איזה מקורות השראה מוזרים יש לחלק מהבמאים...11.

לדברי היוצרים של הנוסע השמיני, התפקיד של אלן ריפלי היה מיועד במקור עבור גבר. אבל בסוף הם החליטו ללכת על אישה כי הם חשבו שזה יהיה מאוד לא צפוי שאישה תיהיה השורדת היחידה.

12.

הציור “הצעקה” של אדוורד מונק נתן את ההשראה לפוסטר המפורסם של הסרט שכחו אותי בבית.

13.

פעם במהלך צילומי שליחות קטלנית ארנולד שוורצנגר נכנס למסעדה לאכול צהריים ואז הבין שהוא עדיין מאופר כמו המחסל – עין אחת חסרה, לסת חשופה ועור שרוף.

14.

עלילת הסרט יס מן מבוססת על ספרו האוטוביוגרפי של דני ואלאס, סופר ועיתונאי בריטי שהעביר חצי שנה כשהוא אומר רק “כן”. ואלאס הופיע בסרט בתור ניצב.

15.

ג’ונתן אייב יצר את העיצוב והתמונה של איב מהסרט וול-E. אייב הוא גם האיש שעיצב את ה-IPOD, ה-IMAC וה-IPHONE כמו שאנחנו מכירים אותם היום.

16.

על סט הצילומים של כלבי אשמורת, טים רות’ לפעמים העביר כל כך הרבה זמן בתוך דם מלאכותי עד שהדם פשוט התייבש והוא לא יכול היה לזוז.

17.

המילה “מאפיה” לא הופיעה אפילו פעם אחת בסרט הסנדק. המאפיה האמיתית התעקשה על כך.

18.

בסרט מולן רוז’ ניקול קידמן ענדה את השרשרת הכי יקרה בהיסטוריה של תעשיית הסרטים. בשרשרת היו 1,308 יהלומים והיא עלתה קרוב ל-3.5 מיליון שקל.

19.

מרטין סקורסזה רצה לעשות את כנופיות ניו יורק הכי מציאותי שאפשר. בגלל זה קמרון דיאז נאלצה להרביץ ל-לאונדרו דיקפריו בפנים באמת. בהמשך דיקפריו התלונן שדיאז הייתה כל כך חזקה שאחרי כמה סטירות הוא כבר לא הרגיש את הפנים שלו והייתה לו סחרחורת.

20.

על סט הצילומים של איש הגשם טום קרוז ודסטין הופמן הטילו ספק בכך שהסרט יכניס כסף וקראו לו “שני אידיוטים במכונית”. אבל הסרט הצליח מאוד ולפי כמה מקורות, הוא היה אחד הסרטים האהובים על הנסיכה דיאנה.

בונוס:

היוצרים של מלך האריות קיבלו השראה מהרבה מקורות כשעיצבו את הנופים בסרט. חלק מהאזורים למשל התבססו על מחוז סמבורו שבקניה. הרבה אנשים חושבים שצוק התקווה מבוסס על סלע מהפארק הלאומי שער הגיהנום שבקניה, אבל לפי הבמאי רוג’ר אלן הצוק צוייר מאפס.

Credit: © difundir

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים