13 סיפורים מרגשים על חיות שלא שכחו להודות לאנשים שהצילו את חייהן!

יש אנשים טובים בדרך...יש אנשים שמזדהים עם כאב של מישהו אחר ומתייחסים אליו כמו אל שלהם. הם לא יכולים לחלוף על פני מישהו שזקוק לעזרה מבלי לעזור לו, ולרוב הם מתוגמלים בחיבוקים כנים ובמבט אסיר תודה.

ריכזנו עבורכם 13 סיפורים על אנשים אכפתיים שהצילו בעלי חיים. סיפורים אלה ממחישים את העובדה שבעלי חיים (לא משנה אם חיות בר או חיות מחמד) מבינים מה קורה ומודים על טוב ליבנו.

בסוף המאמר יש בונוס מרגש מאוד שמוכיח שאנחנו יכולים ללמוד על אהבה וטיפול מילדים.

1. הסנאית שמבקרת כבר 8 שנים את המשפחה שהצילה אותה

בשנת 2009 ברנטלי הריסון ומשפחתה מצאו סנאית שנפצעה על ידי ינשוף. הם טיפלו בבלה (זה השם שנתנו לה) במשך 5 חודשים. לאחר מכן הגיע הזמן להיפרד, והם נתנו לבלה לחזור לביתה בטבע. עם זאת, הסנאית אסירת התודה לא שכחה את טוב לבם וביקרה אותם כל יום במשך 8 שנים.

2. סופר-כלב מודה לווטרינרית שלו

3. ברבור מחבק את המציל שלו

לברבורים אין מוניטין טוב והם עויינים לרוב. אבל ריצ’רד ווייזה לא פחד לעזור לברבור שנתקע בגדר. הברבור הפצוע חיבק את האיש וכרך את צווארו סביב עורפו. אנו חושבים שזו הייתה דרכה של הציפור לומר “תודה”.

4. תודה מרגשת לווטרינר

5. צבי אסיר תודה מגיע לבית הזה כל יום

משפחה הצילה צבי בר מציידים לפני מספר שנים. כעת החיה מבקרת את המשפחה כדי להראות את הכרת התודה שלה. הצבי רגוע מאוד: הוא מגיע לחלון ומחכה שכולם יתעוררו.

6. מרווין ניצל מהרחוב ועכשיו הוא מאושר

7. “הוא הגיע לבית שלי בשביל לחפש מקום חם והודה לי”

הייתה סערה בחוץ, והאמא יצאה לחפש את הגורים שלה, אך לא הצליחה למצוא אותם. מאוחר יותר היא מצאה אותם בבית הזה. 3 גורים התגנבו לבית דרך הדלת האחורית והם שכבו בנוחות על הרצפה. הילדה בבית נתנה להם לחכות בבית עד שמזג האוויר היה נעים יותר. היא קיבלה אלף נשיקות בסוף.

הקנגורו שלא מפסיק לחבק, הכלבה שמוכנה להתקרב רק לתינוק בן שנה ובונוס מרגשים – בעמוד הבא!