בן ה-17 הזה פתח מקלט ייחודי לבעלי חיים ולא תאמינו מה הוא הספיק לעשות בזמן כל כך קצר!

פשוט ילד למופת... אין מיליםבעוד שקל להתלונן שרוב הנערים עסוקים בטיק טוק, אנו יכולים להיווכח למעשים מחממי לב מרחבי העולם שמוכיחים שהדור של היום דווקא הרבה יותר טוב מאיתנו.

אדוארדו קאיאדו בן ה-17 מברזיל תמיד התלהב לעזור לבעלי חיים. הוא מציל בעלי חיים נטושים ברחבי עירו מאז שהיה בן 9, ולפני כחודש, בתמיכת משפחתו, הצעיר הזה הגשים את חלומו ופתח מקלט משלו בשם מכון EduPaçoca.

גללו מטה וראו איזה נער מדהים!

מאז גיל 9 אדוארדו מציל חיות רחוב וכיום יש לו את מקלט חלומותיו

“השנה הגשמתי חלום גדול”, מספר אדוארדו. “שכרתי בית ויש לי ספונסרים שעוזרים בהוצאות. אני הולך לשם כל יום. לפעמים אני נוסע בטרמפים, לפעמים אני רוכב על אופניים 30 ק”מ, אבל אני אף פעם לא מתלונן כי זה תמיד מה שחלמתי עליו. אני לא רוצה מקלט לכלבים, אלא בית. אני רוצה שהם יידעו שגם אם הם לא יאומצו, הם יהיו איתי עד שהם יזדקנו”

“האזור בו אני גר מאוד קר, וכלבים תועים רבים מתים מהיפותרמיה. אספתי שמיכות, בניתי מחסה והאכלתי אותם. בהתחלה היו שלושה כלבים, וכשהלכתי לראות אותם שוב, כבר היו עשרה”

“זה יותר ממקלט. מכון אדאווקה הוא המקלט הראשון מסוגו בעיר”

“בית זמני זה לבעלי חיים עובד כמו מעון יום – הכלבים משחקים, מתרוצצים… יש להם חיים מאוד טובים שם”

“בשנים בהן האכלתי בעלי חיים ברחובות הבנתי שיש להם רגשות דומים מאוד לשלנו. יש כלב בשם באיאנו שתמיד מביא לי מתנות: בקבוק, קערה או עלה. היה לי רעיון ליצור מקום אחר. פעוטון עם צבעים, צעצועים, בילוי, פעילויות, מוסיקה, ריקודים, מסיבות נושא וימי הולדת”

האתגר של אדוארדו והתכניות לעתיד – בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים