בתו של רובין וויליאמס מצאה תמונות אבודות של אביה במהלך הניקיונות, וריגשה מיליוני אנשים!

התפוח לא נפל רחוק מהעץ...הכישרון של רובין ויליאמס היה בלתי מעורער, ולמרות שהשחקן כבר לא איתנו, הזיכרונות ממנו עדיין מצליחים לגרום לנו לחייך.

בתו של רובין, זלדה, מצאה לאחרונה תמונות ישנות ואבודות שהזכירו לה את אביה המנוח ופרסמה אותן ברשת… גללו מטה למסע בעברו של רובין ויליאמס.

זלדה ויליאמס עוד מתמודדת עם האובדן של אביה

מותו של רובין וויליאמס בשנת 2014 היה מכה קשה לבתו היחידה. זלדה חשפה את מצבה הנפשי עוד בשנת 2015: “זה ידרוש עבודה רבה כדי לאפשר לעצמי לקיים את החיים המאושרים שהיו לי, אבל זה חשוב. כל מי שאי פעם איבד מישהו עובד קשה מאוד כדי לשמור את הזיכרון הזה בצורה חיובית”.

זלדה אמרה פעם שהיא נתנה לעצמה זמן להתאבל, אבל ידעה שהיא חייבת למצוא אושר במצב הנורא הזה ולא לוותר על חייה שלה. היא התמקדה בעבודה וכתבה תסריטים, שאפשרו לה “לא לשבת עם עצמה יותר מדי זמן”. בסופו של יום, היא אסירת תודה על הזיכרונות של אביה.

הגילוי הפתיע של זלדה

כמו אנשים רבים באביב, זלדה ויליאמס סידרה וניקתה את הבית. להפתעתה, היא מצאה אוצר סמוי קבור בחפציה. זו הייתה סדרה ישנה של צילומי תא צילום עם אביה המנוח.

בתו של רובין וויליאמס שיתפה את התמונות בטוויטר וכתבה:”פנינה ישנה ומהנה”. התמונות מלאות אושר וכיף, ומראות את השחקן בדיוק איך שאנחנו זוכרים אותו.

רובין וויליאמס נשאר עם בתו בדרכים רבות ושונות

השחקן המנוח השפיע רבות על חייה של בתו. בדיוק כמו רובין, זלדה היא שחקנית והיא הופיעה בתוכניות כמו Crimin Minds ו- Teen Wolf. ברור שהיא ירשה את הגן האמנותי מאביה, והיא גם מנסה את הכישרון שלה בכתיבה ובבימוי.

בתו של רובין חוותה לאחרונה גם רגע מצחיק ומעט מיסטי. היא ניסתה טרנד חדש במדיה החברתית בו אפשר ליצור פילטר באופן אוטומטי שמראה לכם איזו דמות של דיסני אתם. יש ניחושים את מי זלדה קיבלה? ג’יני מאלדין, שדובב לא אחר מאשר אביה!

לזלדה יש ​​גם קעקוע המוקדש לאביה. זה יונק דבש בשורש כף היד: “אם ראית אותם עפים, ואם אתם יודעים קצת עליהם, יונקי דבש לא יכולים להישאר במקום אחד. כמו אבא שלי”.

אילו אוצרות אבודים אתם מצאתם בניקיונות פסח? שתפו אותנו בתגובות!

מקור: Bright Side   
שתפו עם החברים שתפו עם החברים