אשתו של ריצ’רד גיר מתוודה שהוא הפך אותה “לאישה המאושרת בעולם”. איך ולמה? כל הפרטים בגוף הכתבה…

זה לא הגיל, זה התרגילריצ’רד גיר ואלחנדרה סילבה התחתנו בשנת 2018 וסיפור אהבתם נשמע כמו סיפור אגדה מושלם.

תחילת מערכת היחסים ביניהם הייתה די מורכבת מאחר ושניהם עברו גירושים. עכשיו בני הזוג אומרים שהם לא יכולים לתאר במילים כמה הם מאושרים והם אינם יכולים להפסיק להתפעל ולהראות את הערכתם זה לזו.

גללו מטה לסיפור האהבה שלהם.

איך הכל התחיל

בשנת 2014, ריצ’רד התארח במלון שבבעלות משפחתה של אלחנדרה וחבר הציג אותם זה בפני זו. אלחנדרה משתפת ששניהם הרגישו קשר חזק באותו לילה ומאז הם לא נפרדים. שניהם עברו תקופה קשה בחייהם, אך כל הקשיים הללו רק קירבו ביניהם. אלחנדרה מודה ששניהם חשו שמערכת היחסים הזו נועדה להיות. הזוג התחתן בשנת 2018.

“אני מרגיש כמו האישה המאושרת ביותר בעולם”

כשאלחנדרה מדברת על חיי המשפחה שלה, היא אומרת שהיא מרגישה שהיא חיה באגדה. היא אומרת שריצ’רד כותב לה שירים כל יום ושואל אותה כל בוקר על הדברים שישמחו אותה. היא מרגישה מאוד בת מזל שיש לה גבר שמעריך אותה ולא חושש לומר לה כמה היא חשובה לו.

הגיל אינו בעיה כשיש אהבה

בין אלחנדרה וריצ’רד יש פער של 20 שנה, אך הזוג לא רואה בכך בעיה. אלחנדרה מכנה את בעלה “הגבר הצנוע, הרגיש, הקשוב, המצחיק והנדיב ביותר” ומתוודה שיש לו אפילו יותר אנרגיה ממנה. עבור אלחנדרה, חייה הם התגשמות החלום הרומנטי והיא לא רוצה להתעורר מזה.

וגם ריצ’רד מרגיש אותו הדבר

אבל אלחנדרה אינה היחידה שמרגישה כך בקשר שלהם. ריצ’רד מודה שהוא הגבר המאושר ביותר ביקום כולו, מכיוון שהוא מתחתן עם אישה חכמה ורגישה, שמוכנה לעזור לאנשים נזקקים וחולקת איתו תחומי עניין משותפים. הוא אומר שלאלחנדרה יש “מגע של מלאך” ושאין מישהי טובה יותר ממנה.

אז מה הסוד שלכם לחיזוק מערכת היחסים? שתפו אותנו בתגובות!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים