19+ חורים בעלילה בסרטים הכי מצליחים שלא ברור איך פספסנו אותם עד היום!

מסתבר שגם בהוליווד מפספסים...אין ספק הוליווד זו ליגה אחרת לגמרי. יש שם בדיוק את כל מה שאין אצלנו – תקציבי עתק, כוכבים, פעלולים ואפקטים מיוחדים שנראים מציאותיים לחלוטין, אפילו שכולנו יודעים שהם לא.

אבל גם בהוליווד הגדולה לא תמיד חושבים על כל הפרטים הקטנים, וכך נוצרים להם חורים קטנים בעלילה שמצליחים להוציא את הצופים מדעתם לתהות איך לעזאזל האנשים שעומדים מאחורי הסרטים האלו לא שמו לב שיש כמה פרטים שאין בהם שום הגיון?

אז הנה 20 חורים ממש מעצבנים בסרטים הכי מפורסמים בעולם שלא תבינו איך לא חשבתם עליהם בעצמכם, במיוחד אחרי שצפיתם בחלק מהסרטים יותר מפעם אחת. מצאתם חורים בעלילה בסרטים נוספים? ספרו לנו בתגובות!

1. ארמגדון (1998)

זה לא קל יותר ללמד אסטרונאוטים לקדוח מאשר ללמד עובדי קידוח להיות אסטרונאוטים? כשבן אפלק שאל את השאלה הזו, במאי הסרט, מייקל ביי, אמר לו לשתוק.

2. צעצוע של סיפור (1995)

אם באז שנות אור מסרב להאמין שהוא צעצוע, וחושב שהוא מגן חלל אמיתי, אז למה הוא קופא כמו צעצוע בכל פעם שיש בני אדם לידו?

3. טומב ריידר (2001)

המטרה של לארה קרופט בסרט היא להרוס את המשולש כדי שלא יעשה בו שימוש לרעה. עם זאת, היא מצאה בתחילת הסרט את החלק הראשון של המשולש, אז למה היא מבזבזת את הזמן כדי למצוא את החלק השני והשלישי? המשולש לא יכול לעבוד בלי 3 החלקים יחד, אז לא מספיק שהיא תשמיד את החלק הראשון שהיא כבר מצאה?!

4. לשבור את הקרח (2013)

עד להכתרה של אלזה רוב הזמן שערי הארמון היו סגורים ושתי הנסיכות נשארו בתוכו כדי להסתיר את כוחותיה של אלזה. אבל לא היה יותר פשוט להשאיר את אלזה בארמון ולפחות לאפשר לאנה ליהנות מחיים נורמליים?

5. וונדר וומן (2017)

כשדיאנה רצה מן הנשך הגאלה על סוס בחזרה לכפר, השמלה הכחולה שהיא לבשה עפה, והיא נשארה בתלבושת ה”וונדר וומן” שלה. אבל זה ממש לא הגיוני, כי אם היא לבשה את תלבושת הוונדר וומן מתחת, אפשר היה לראות אותה מבעד לשמלה.

6. כוח משיכה (2013)

קובלסקי ביקש מסטון להרפות ממנו כי החבל לא מחזיק את שניהם, אבל זה לא יכול לקרות כי הם שניהם באותו מסלול סביב כדור הארץ. משיכה קטנה הייתה מחזירה אותו אליה.

7. בדרך לחתונה עוצרים בווגאס (2009)

כל סנטימטר מרובע (למעט שירותים) בקזינו בנבאדה מכוסה על ידי מצלמות אבטחה. פשוט אין שום סיכוי שדאג יכול היה להיות על הגג במשך יומיים בלי שמישהו יראה אותו וינסה לעזור.

8. (2014) What We Do In The Shadows

במשך 10 דקות, הערפדים מציירים תמונות אחד של השני כדי לדעת איך הבגדים שלהם יראו כי הם לא יכולים להשתקף במראה. אבל אם הערפדים עצמם לא משתקפים במראה – הבגדים דווקא כן אמורים להשתקף, לא? כמו למשל בסצנה הזו שערפד מחזיק כוס ביד ורואים רק את ההשתקפות של הכוס.

9. איש הפלדה (2013)

סופרמן הוא בלתי ניתן להריסה, אז איך הוא יכול להתגלח? בחלק מהסצנות הוא מופיע עם זקן בכמה סצינות, ובחלק אחר הוא מגולח למשעי.

10. פרל הארבור (2001)

לרייף יש דיסלקסיה וכאשר הוא נכשל בבדיקת הראייה, הוא מסביר לאוולין שהראייה שלו מצוינת ושהוא צלף מיומן – הוא פשוט מתקשה להבחין בין אותיות. עם זאת, הוא ניסה לרמות בבדיקת הראייה. אבל אם הוא לא יודע להבחין בין אותיות, אז איך הוא הצליח לקרוא את האותיות מהלוח? ואיך הוא קרא את המכתבים של אוולין וכתב לה מכתבים בחזרה?


שתפו עם החברים שתפו עם החברים