19 המצאות גאוניות שכל הורה חייב בחיים שלו ולא תבינו איך הסתדרתם בלעדיהן עד היום!

את מס' 11 אתם פשוט חייבים בחיים שלכם!כיף שיש ילדים בבית! אבל חייבים לזכור שככל שהם גדלים, הם נעשים יותר ויותר סקרנים לגבי העולם, וכך התפקיד של ההורים נעשה מורכב יותר – אתם גם צריכים להעסיק אותם, גם לשמור על הבטיחות שלהם וגם לנסות למנוע מהבית להיות מבולגן באופן קבוע!

מזל שהיום יש טונות של המצאות מודרניות שיכולות להפוך את החיים של כל הורה להרבה יותר קלים… ריכזנו לכם 19 המצאות גאוניות שלא תבינו איך לא ידעתם עליהן קודם! תודו לנו אחר כך :)

1. מנשא שמאפשר לשאת את הילד עם הכתפיים בלי הצורך לתפוס אותו… תודו שהידיים נתפסו לכם באמצע כבר עשרות פעמים!

2. בריכה מתנפחת במקלחת – קלה לנשיאה, מתקפלת בתיק, ובהחלט אפשר להשתמש בה אצל הסבא והסבתא, או סתם כשנוסעים לחופשה!

View this post on Instagram

No bathtub? Here's the solution: baby pool in the shower cabin. 💦 It's also handy when travelling. The best part is that the little ones can splash all they want and the floor stays dry. 😂 . . Keine Badewanne im Haus? Hier ist die Lösung: Planschbecken in der Dusche als Badewannenersatz. Das Beste daran ist, dass sie Kleinen planschen können so viel sie wollen und der Boden bleibt tortzdem trocken. 😂 Auch eine gute Alternative auf Reisen. . . . . . . . . #momlife #lifehack #momhack #bathroomhack #babyhack #kleinesbadezimmer #dusche #planschbecken #mamablogger_de #toddlerlife #homehack #familyhack #parenthacks #mammablogger #showerhacks #travelhacks #reisenmitkind #reisenmitbaby #foreldreogbarn #reisemedbarntips #foreldretips #babytips #planschbeckenhack #babypool #barnebasseng #påbadet #litebad #mamablog #mamahilfe

A post shared by Fjordliebe (@fjordliebe) on

3. סימן שמאפשר לילד לדעת בכמה נייר טואלט הוא צריך להשתמש (תפסיקו להיות מופתעים שהוא מסיים גליל בכל ביקור בשירותים)

4. חול קינטי – מצד אחד מאפשר להם להתעסק בחול (חשוב להתפתחות) ומצד שני לא מלכלך את הבית!!!

5. כובע משולב כיסוי עיניים – לשינה מושלמת (וחמודה במיוחד)!

6. סווטשרט עם מנשא לתינוק

7. טבלת מטלות מהנה ומצחיקה

Credit: instagram

זה לא נגמר כאן… אתם חייבים לראות את ההמצאות הגאוניות שמחכות לכם בדף הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים