14 דברים שעד היום לא היה לכם מושג שאתם עושים פשוט לא נכון!

מי ידע שעד היום השתמשתי בפלסטר פשוט לא נכון?החיים שלנו מורכבים מהרגלים, חלקם טובים יותר, חלקם פחות, הנקודה היא שהם חוסכים לנו המון זמן, כי אנחנו פשוט עושים אותם על אוטומט בלי לחשוב.

אבל מה אם היינו אומרים לכם שיש 14 (!) הרגלים יומיומיים שאתם עושים לא נכון או לא מספיק יעיל? הצלחנו לסקרן?

מוזמנים להתחיל לגלול ולגלות איך שינויים קטנים אך חכמים יכולים להפוך את החיים שלכם לבטוחים יותר, יעילים יותר וקלים יותר.

יש לכם טיפ כזה בעצמכם? שתפו אותנו בתגובות!

1. לצאת מהמכונית

רובנו יוצאים מהרכב מבלי להסתכל במראה האחורית. הסכנה היא שאנו עלולים לפספס מישהו שמגיע מאחור כמו רוכבי אופניים ולפגוע בו עם הדלת בעת הפתיחה. כדי להימנע מתאונות כאלה, נסו לפתוח את הדלת עם היד שרחוקה מהדלת ובאופן אוטומטי הגוף שלכם ייטה קדימה, והמבט שלכם יפנה לאחור.

2. לפתוח אזיקון פלסטיק

גם אתם בטח מסירים אזיקון פלסטיק עם מספריים. אבל אפשר לפתוח את האזיקון גם בלי להרוס אותו – אם תזיזו את הקצה הארוך הצידה ותמשכו אותו מהבריח החוצה.

3. לשתות מקרטון מיץ

שמתם לב לפינות המשולשות בצדדים של קופסאות המיץ? למעשה הקופסה בנויה כך כדי  להקל על האחיזה בה. ילדים יעופו על זה

4. לשים פלסטר

מי ששם פלסטר על האצבע יודע שככל הנראה הוא כבר לא יהיה שם 3 דקות אחרי. הם מחליקים, נפתחים ובאופן כללי לא מתאימים לשם, אלא אם תעשו מה שאנחנו אומרים לכם… חתכו את צידי הפלסטר לשניים כמו בתמונה הימנית, ותצליבו אותם מסביב לאצבע. כמה פשוט, ככה גאוני.

5. להכין את הקציצה המושלמת

כדי להכין את הקציצה הטובה ביותר בעולם, שימו משהו באמצע, כמו ביצה למשל. את הבשר הטחון הניחו בצורת דונאט במחבת, באמצע שימו את התוספת וטגנו משני הצדדים. בתיאבון!

6. לפתוח שקית תפוצ’יפס

אנחנו בדרך כלל פותחים את שקית הצ’יפס מלמעלה, אבל כשרוצים לחלוק זה נהיה מסובך, ומצד שני גם לשפוך לקערה זה לא הפתרון הכי טוב (כי למי יש כוח לשטוף אותה?). שימו לב לפתרון הגאוני הבא… מה עשיתם בלעדינו עד היום?

7. להחזיק בקבוק בירה

צוואר הבקבוק הצר עוצב כדי שיחזיקו בו. זה נוח, והשתיה לא מתחממת מהידיים שאוחזות בה. איך לא הבנו את זה קודם?

ויש עוד כמה טיפים משני חיים בעמוד הבא…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים