13 קעקועים מסוכנים שאם אתם מכירים מישהו שיש לו אחד מהם, עדיף שתתרחקו ממנו ומהר!

לא תאמינו למה אסור לעשות קעקוע של ליצן!אם אתם אוהבים קעקועים, בטח גם לכם יצא לשאוב השראה מאנשים אחרים. אנחנו רואים הרבה אנשים עם קעקועים ממש יפים ומגניבים, וזה טבעי שנרצה אותם גם על הגוף שלנו. אבל יש מקרים בהם עדיף שלא לקחת השראה מקעקוע של מישהו אחר.

ברחבי העולם יש קעקועים שונים שקשורים לעולם הפשע ומייצגים שייכות לכנופיות שונות או את הפשעים של האדם המקועקע. ולעשות קעקועים כאלו כשאתם לא קשורים לעולם הזה, יכול להיות מסוכן עבורכם.

הנה 13 קעקועים כאלו שכדאי לכם לדעת טוב מה הם מסמלים לפני שאתם בכלל חושבים לקעקע אותם.

1. דמעה

דמעה מתחת לעין ימין לרוב מסמנת שהאדם רצח מישהו או ניסה לרצוח. יש גם הרבה אנשים שעושים את הקעקוע אם מישהו שהם אוהבים נמצא הרבה זמן בכלא. אם תעשו את הקעקוע הזה בשביל היופי, אתם יכולים להסתבך בצרות כי בעולם הפשע מאמינים שצריך ‘להרוויח’ את הקעקוע הזה.

2. בודהה

קעקוע של כל אל כלשהו נחשב לחילול הקודש במדינות בודהיסטיות. תיירים שמגיעים למדינות האלו עם קעקועי בודהה יכולים למצוא את עצמם בתחנת המשטרה.

3. יאקוזה

ביפן רק לאנשים שהם חלק מהיאקוזה מותר לעשות קעקוע כזה. מדובר באחת מכנופיות הפשע הכי חזקות במדינה, ואם הם יראו אתכם עם קעקוע כזה זה לא יגמר טוב.

4. תלתן

קעקוע תלתן זה גם יפה וגם אמור להביא מזל, רק שימו לב שיש לכם 4 עלים. כי 3 עלים זה הקעקוע של כנופיית הפשע האירית. אם מישהו מהכנופיה יראה אתכם איתו, זה מתכון לצרות.

5. גדר תייל

בעולם הפשע, קעקוע של גדר תייל אומר שהבן-אדם הזה הורשע, וכל קשר בגדר מסמן את מספר השנים שהוא ישב בכלא. אם מישהו שהוא לא אסיר עושה את הקעקוע הזה, זה עלול לפגוע באסירים משוחררים והם ירצו לפגוע בו.

6. אריה שואג

אנשים רגילים רואים באריות שואגים סימן לכח ואומץ. אבל עבור אנשים מעולם הפשע מדובר בסימן שהאדם נוטה לאלימות ומוכן לבצע פשע אלים מבלי להתחרט על זה. אם תעשו את הקעקוע הזה, אנשי פשע עלולים לחשוב שאתם לא ראויים לו ולנסות לבדוק כמה אתם באמת אמיצים ונוטים לאלימות.

7. קורי עכביש

קורי עכביש בדרך כלל מסמנים שמישהו ישב הרבה זמן בכלא ושהוא התגבר על התמכרות לסמים. כל שכבה בקורים מסמלת שנה קשה עבור האדם, וככה גם חברי הכנופיות מזהים אחד את השני. בגלל זה הם ממש לא יאהבו לראות אתכם עם קעקוע כזה, כי אתם לא חלק מהם.

ומה המשמעות של כתר, 3 נקודות וקלפים? תגלו בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים