11 סלבס שהחליטו להוכיח לכל העולם שאפשר לחיות חיים פשוטים יותר!

יש מפורסמים שהפרסום לא עלה להם לראש. הם נוסעים ברכבת תחתית, אוכלים במסעדות פאסט פוד, רועי צאן ובין לבין מצילים אנשים מטביעה.לעיתים קרובות, אנשים שמתבוננים בחיי המפורסמים מהצד בטוחים שהחיים שלהם זוהרים יותר מחייהם של אנשים רגילים. הרי יש להם כל כך הרבה כסף שהם יכולים להרשות לעצמם ממש כל דבר.

אצל חלק מהמפורסמים זה אולי נכון, אבל יש כמה, מפורסמים מאד, שהוכיחו לכל העולם שההיפך הוא הנכון.

1. קוקו שאנל

לפני שקוקו שאנל נכנסה לתודעה, נשים בכל העולם נאלצו ללבוש בגדים מסורבלים. האמת שאפילו לא היה להן כיסים. קוקו שאנל המציאה מה שהיום בכל העולם נקרא “שמלה שחורה פשוטה”, ושינתה לחלוטין את פני המלתחה הנשית – הוסיפה לה ג’קטים שפעם נחשבו “גבריים” ועוד אלמנטים נוספים. בעקבות שאנל האופנה הנשית הפכה לפשוטה יותר, אך לא איבדה ונראה שאף הוסיפה אלגנטיות.

Credit: © almode

2. מארק צוקרברג

האיש והחולצות האפורות שלו מפורסמים בכל העולם, המיליארדר והאיש שהביא לעולם את פייסבוק בהחלט יכול להרשות לעצמו ללבוש בגדים ממיטב מותגי יוקרה. עם זאת, הוא לא פעם סיפר שממש לא אכפת לו מהבגדים שהוא לובש.

3. אינגוור קמפרד (מייסד IKEAׁׂ)

המותג שלו הפך בכל העולם לסמל של פשטות, והוא מקפיד על הפשטות גם בחייו האישיים. הוא מספר שהוא קונה דברים במבצע, נוהג באותו רכב במשך 15 שנה וטס במחלקת תיירים.

Credit: © ikea

4. בוריס ג’ונסון

ראש העיר לשעבר של אחת הערים היפות ביותר בעולם, לונדון, והיום שר החוץ, נוסע לעבודה על אופניים במקום להוציא שיירת רכבים עם אבטחה. ככה הוא שומר על איכות הסביבה ונותן דוגמא לאחרים.

5. ג’ניפר גארנר

את אחת השחקניות המפורסמות והעסוקות בהוליווד תוכלו לא פעם לפגוש במכולת או באחד משווקי האוכל, לבד או עם הילדים שלה. כי ככה היא מעדיפה לעשות את הקניות שלה – כאחת האדם.

6. סטיב ג’ובס

למרות ההון העצום שלו, מייסד אפל המנוח היה תמיד מעדיף להתלבש בפשטות – גולף שחור, ג’ינס ונעלי ספורט רגילים לחלוטין. הוא גם התגורר בדירה רגילה ולא באחוזה מפוארת, אף על פי שברור שהיה יכול להרשות לעצמו.

7. טיירה בנקס

הדוגמנית המפורסמת מעדיפה לאכול במקומות פשוטים, רצוי עם שירות עצמי. היא מתרחקת ממסעדות יוקרה בהן כנראה יפנקו אותה בהתאם למעמד שלה. אולי זה כי פעם, לפני שהפכה לטיירה בנקס האחת והיחידה היא עבדה כמלצרית?

Credit: © suggest

רוצים לדעת מי המפורסם שנוסע על טרקטור בזמנו הפנוי? עברו לעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים