10 טעויות שכולנו עושים מדי יום וגורמות לנו לבזבז כסף מיותר על אוכל!

הטיפים האלו יעזרו לכם לחסוך הרבה כסף בפעם הבאה שאתם הולכים לסופר!כולנו הולכים לסופרמרקט לפחות פעם בשבוע.

חלקנו נהנים מהביקור השבועי בעוד אחרים ממש מתעבים את החוויה, אבל לא משנה באיזה צד של המתרס אתם, רובינו עושים טעויות טיפשיות ומשלמים הרבה יותר ממה שצריך!

בין אם זה המגוון שיכול לבלבל, ההנחות שצועקות מכל פינה והעגלה שמחכה להתמלא – כל אלו גורמים לנו להכניס דברים לעגלה בלי לחשוב בהיגיון!

אז רגע לפני שהחגים תוקפים אותנו בשיא הכוח ומכריחים אותנו להגיע לסופרמרקט בערך כל יום – אלו 10 הטעויות שכולנו עושים בביקורים שלנו בסופרמרקט, והדרך לתקן אותן בלי להתפשר על האיכות!

1. מחפשים מוצרים בסדר הלא נכון

הרבה פעמים אנחנו הולכים לסופרמרקט וקונים הרבה דברים שתכלס, אנחנו לא באמת צריכים. אבל אם כבר קונים מוצרים שלא צריך, עדיף שהם יהיו בריאים, לא?

אם אתם מאלו שלא מסוגלים להתאפק וחייבים שהעגלה תהיה מלאה עד הסוף, כדאי שתתחילו את הקניות שלכם במחלקת הירקות. ירקות ופירות יתפסו את רוב המקום – כך שיהיה פחות מקום למוצרים יקרים ולא בריאים!

2. לא יודעים את המחירים של מוצרים שאנו קונים באופן קבוע

נסו לזכור, או אפילו לכתוב, מחירים של מוצרים שאתם קונים באופן קבוע. כך לא יוכלו לעבוד עליכם עם “מבצעים מיוחדים” כשהמחיר נשאר אותו הדבר.

בפעם הבאה שתלכו לסופר, תעשו פחות טעויות ותדעו לבחור במבצעים השווים באמת.

3. לא מתכננים מראש

נסו לחשוב מה אתם רוצים לאכול בשבוע הבא ותכננו ארוחות מראשון ועד שישי, כך שתמיד תדעו איזה מוצרים אתם צריכים כדי להכין ארוחות! כך לא תצטרכו לקפוץ לסופר באמצע השבוע, ולא תקנו דברים שאתם לא באמת צריכים.

4. לא שמים לב למשקל המוצר

דמיינו שיש שתי חבילות דומות של חמאה על המדף – אחת זולה יותר. אל תמהרו לקנות אותה, כי סביר להניח שהיא פשוט מכילה פחות חמאה, ושיותר משתלם לקחת את הגדולה יותר!

5. מתעלמים ממוצרי המותג של הרשת

כמעט לכל סופרמרקט היום יש מותג משל עצמו, שמוכר מוצרים תחת השם שלו. בדרך כלל המוצרים האלו עולים פחות ממותגים מוכרים, האיכות שלהם אותו הדבר, ובעצם ההבדל היחיד הוא האריזה!

בכלל, חשוב לדעת שהמוצרים האלו מיוצרים באותם מפעלים של המותגים המוכרים – אז אין שום סיבה לא לקנות אותם!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים