10 תיאוריות מטורפות על סרטי דיסני שיגרמו לכם להבין שחייתם בשקר עד היום!

לא תאמינו מה התפקיד האמיתי של פיטר פן!7. ג’יני הוא הסוחר

טוב, אז מאיפה להתחיל? שניהם לובשים כחול עם פס אדום על המותן, יש להם אותו השפם ואותן הגבות, הם היחידים בכל הסרט שיש להם 4 אצבעות והכי חשוב – את שניהם דיבב בגרסא המקורית רובין וויליאמס. וזה די הגיוני שהסוחר יודע את כל הסיפור, כי זה קרה לו…

8. שלגיה באמת מתה

הנשיקה של הנסיך שמעירה את שלגיה? לא בטוח שזה באמת מה שהיא עשתה. יש צופים שטוענים שהנסיך בעצם מייצג את המוות, והוא בעצם בא לקחת אותה לחיים שאחרי המוות. עדיין יש לכם ספק? אז תסתכלו על הטירה שהם הולכים לעברה – היא זוהרת והיא מעל העננים…

9. ג’יין מ’טרזן’ היא הנכדה של בל מ’היפה והחיה’

בסרט ‘טרזן’ אנחנו רואים בדיוק את אותה ערכת התה מ’היפה והחיה’. נכון, אחרי שהכישוף הוסר כולם חזרו להיות בני אדם ולא נשארה עוד ערכת תה. אבל זה לא אומר שלא יכלו ליצור עותקים שלה. אולי בל והנסיך אדם יצרו עותק, והוא הועבר לג’יין בירושה.

בנוסף, ג’יין ובל פשוט דומות. אותן פנים, אותו שיער, שמלה צהובה. והעבודה שבל צרפתיה וג’יין מאנגליה בכלל? הסיפור של ‘היפה והחיה’ קורה לפני המהפכה הצרפתית, ובגלל שבל והנסיך אדם אריסטוקרטים, הם יכלו בקלות לברוח מצרפת לאנגליה.

10. רפונזל תישאר צעירה לנצח

בסרט ‘פלונטר’, המלכה נהיית חולה בזמן ההריון ושותה משקה מפרח קסום, שמשאיר אותה צעירה כדי שתוכל להחלים. בעקבות זה, רפונזל נולדת עם שיער קסום שיכול לרפא אנשים ולמנוע מהם להזדקן. אבל הצופים טוענים שהקסם לא נמצא רק בשיער, והוא לא נעלם לחלוטין גם אם היא גוזרת אותו. ולכן, היא כנראה תישאר צעירה לנצח.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים