10 הסיבות הכי מצחיקות ומטופשות שאנשים בחרו להתגרש בגללן!

סיבה מס' 5 - הולכת להשאיר אתכם בשוק!6. איפור מגוזם

גבר התגרש מאשתו כמה ימים אחרי שהתחתנו, אחרי שראה אותה פעם ראשונה ללא איפור. הגבר בן ה-34 חשב שהיא לא נראית יפה כמו לפני החתונה, והאשים את האשה בת ה-28 שרימתה אותה כשהשתמשה בהמון איפור כולל ריסים מלאכותיים.

Credit: © imgur

7. דעות פוליטיות

אשה בקליפורניה החליטה לסיים 22 שנות נישואים עם בעלה אחרי שגילתה שהוא הצביע לדונלד טראמפ. האשה אמרה שהיא הרגישה כאילו בגדו בה. “נוצרו בינינו פערים שלא הכרתי לפני”.

Credit: © imgur

8. גבר נקי מדי

ומגירושים בגלל חוסר עזרה בבית, לגירושים בגלל יותר מדי עזרה בבית. ב-2009 אשה התגרשה מבעלה אחרי 15 שנים ביחד בגלל שנמאס לה שהוא כל הזמן מנקה. היא חשבה שעם הזמן היא תתרגל להרגל המגונה שלו, אבל היא נשברה סופית כשהוא שבר בעצמו קיר בדירה ובנה אותו מחדש כי הקיר היה מלוכלך.

9. מכתבי אהבה

זה יכול לקרות גם אחרי קרוב ל-80 שנה ביחד. גבר בן 90 התגרש מאשתו אחרי 77 שנות נישואין בגלל שמצא מכתב אהבה שהיא כתבה למאהב סודי בשנות ה-40. האשה ניסתה לשכנע אותו להישאר, אבל זה לא עזר.

Credit: © imgur

10. כינוי בטלפון

ב-2009 אשה מערב הסעודית התגרשה מבעלה אחרי 17 שנות נישואין כשהיא גילתה איך הוא כינה אותה בטלפון. כשהאשה עברה על אנשי הקשר בטלפון של בעלה, היא ראתה שהמספר שלה מופיע תחת ‘גואנטנמו’, שזה כלא צבאי בארצות הברית. האשה נפגעה מאוד וביקשה להתגרש, למרות שהבעל הסביר שזאת הייתה בדיחה.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים