10 הסיבות הכי מצחיקות ומטופשות שאנשים בחרו להתגרש בגללן!

סיבה מס' 5 - הולכת להשאיר אתכם בשוק!אין זוג שלא חווה איזה משבר או שניים במהלך הנישואים שלו, וזה לא משנה אם התחתנתם לפני 70 שנה או לפני שבוע (מזל טוב אגב). בטוח יש דברים בצד השני שמעצבנים אתכם או שאתם לא אוהבים, אבל אתם סובלים בשקט כדי לשמור על שלום בית.

אבל תתפלאו, יש אנשים שהחליטו שזה דווקא לגיטימי לפרק את החבילה מסיבות שיראו לנו שוליות וקטנוניות, שלא להגיד מטופשות והזויות.

הנה 10 נישואים שהסתיימו ברבנות (סוג של) ולא תאמינו מה הסיפור שעומד מאחוריהם…

1. פייסבוק

כולנו מבלים הרבה זמן ברשתות החברתיות ובגלישה באינטרנט, אבל יש אנשים שזה פשוט יכול לגרום להם להשתגע. אשה אחת בהודו התגרשה מבעלה כי הוא לא שינה את סטטוס מערכת היחסים שלו ל-‘נשוי’.

Credit: © imgur

2. כלים מלוכלכים

הרבה זוגות רבים בגלל מטלות הבית, בעיקר אם רק צד אחד מבצע אותן. אבל מסתבר שיש זוגות שגם מתגרשים בגלל כלים בכיור… אשתו של מת’יו עזבה אותו בגלל שהוא השאיר כוסות בכיור, כי היא חשבה שזה סימן לאדישות. “כל פעם שהיא נכנסה למטבח ומצאה כוס שתיה בכיור, היא התקרבה בעוד צעד לעזיבת הבית ולגירושים, אבל לי לא היה מושג” אמר מת’יו.

3. התעלמות מהודעות

לא תמיד יש לנו כח לענות להודעות כל היום. מסתבר שזה יכול להגמר ברבנות. אשה בטאיוואן החליטה להתגרש מבעלה כי הוא לא ענה להודעות שלה למרות שקרא אותן. היא אפילו שמרה את ההודעות האלו כהוכחה לכך שהוא התעלם ממנה.

Credit: © pikabu

4. נימוסי שולחן גרועים

אשה מכווית התגרשה מבעלה שבוע בלבד אחרי שהם התחתנו. למה? כי הוא לא אכל אפונה עם מזלג. לטענתה היא הייתה בשוק מנימוסי השולחן הגרועים שלו. מעניין כמה זמן הם הכירו לפני החתונה…

Credit: © imgur

5. כביסה

גבר אחד התגרש מאשתו כי היא כיבסה לו את החולצה. אבל רגע, לא מדובר בסתם חולצה. הגבר אסף חתימות של שחקני כדורגל על החולצה, ואחרי הכביסה החתימות פשוט נעלמו… אז אולי זה כן תירוץ טוב מספיק בשביל להתגרש?!?!

Credit: © pikabu


שתפו עם החברים שתפו עם החברים